Аксесоари

Аксесоари



Сравни продукт (0)


Бърз конектор SC/PC за механичен сплайс за FTTH кабел Модел 2

Бърз конектор SC/PC за механичен сплайс за FTTH кабел Модел 2

Техническа информация ..

1.5120 лв. Без данък: 1.2600 лв.

Бърз конектор SC/PC за механичен сплайс за FTTH кабел Модел 3

Бърз конектор SC/PC за механичен сплайс за FTTH кабел Модел 3

Техническа информация - инструкция..

1.5120 лв. Без данък: 1.2600 лв.

Attenuator SC/PC 10db

Attenuator SC/PC 10db

..

3.1500 лв. Без данък: 2.6250 лв.

Attenuator SC/PC 3db

Attenuator SC/PC 3db

..

3.1500 лв. Без данък: 2.6250 лв.

Attenuator SC/PC 5db

Attenuator SC/PC 5db

..

3.1500 лв. Без данък: 2.6250 лв.

Attenuator SC/PC 7db

Attenuator SC/PC 7db

..

3.1500 лв. Без данък: 2.6250 лв.

Адаптер SC/APC двоен

Адаптер SC/APC двоен

Стандартен двоен адаптер за оптична връзка Материал: Zr ..

1.0059 лв. Без данък: 0.8382 лв.

Адаптер SC/APC единичен

Адаптер SC/APC единичен

Стандартен единичен адаптер за оптична връзка Материал: Zr ..

0.2459 лв. Без данък: 0.2049 лв.

Адаптер SC/PC двоен

Адаптер SC/PC двоен

Стандартен двоен адаптер за оптична връзка Материал: Zr ..

0.9389 лв. Без данък: 0.7824 лв.

Адаптер SC/PC единичен

Адаптер SC/PC единичен

Стандартен единичен адаптер за оптична връзка Материал: Zr ..

0.2459 лв. Без данък: 0.2049 лв.

Бутилка за спирт

Бутилка за спирт

Бутилка за спирт с помпичка ..

7.1534 лв. Без данък: 5.9612 лв.

Буферно влакно 1км

Буферно влакно 1км

Конектори: SC/UPC Дължина: 1000м Тип на влакното: Single Mode 9/125 ..

536.5080 лв. Без данък: 447.0900 лв.

Бърз конектор за заваряване SC/APC (Fusion Splice-on)

Бърз конектор за заваряване SC/APC (Fusion Splice-on)

Заваряване с DVP-740 Заваряване с Fiberfox Mini 4s/6s ..

1.9559 лв. Без данък: 1.6299 лв.

Бърз конектор за заваряване SC/UPC (Fusion Splice-on)

Бърз конектор за заваряване SC/UPC (Fusion Splice-on)

Заваряване с DVP-740 Заваряване с Fiberfox Mini 4s/6s ..

1.8106 лв. Без данък: 1.5088 лв.

Държач за FTTH кабел, 1.5kN CA 1500, NFC 33-041

Държач за FTTH кабел, 1.5kN CA 1500, NFC 33-041

Универсалната скоба е изработена от поцинкована стомана чрез метод за производство на студено щампов..

1.5000 лв. Без данък: 1.2500 лв.

Държач ъглов за кабел , 3.0кН

Държач ъглов за кабел , 3.0кН

Универсалната скоба е изработена от поцинкована стомана чрез метод за производство на студено щампов..

1.5000 лв. Без данък: 1.2500 лв.

Защитна сплайс кутийка кръгла за 1 сплайс

Защитна сплайс кутийка кръгла за 1 сплайс

..

0.6930 лв. Без данък: 0.5775 лв.

Защитна сплайс кутийка правоъгълна 1 сплайс
Идентификатор на оптично влакно

Идентификатор на оптично влакно

​Техническа информация ..

592.3942 лв. Без данък: 493.6619 лв.

Инструмент за премахване на броня на FTTH

Инструмент за премахване на броня на FTTH

Подходящ за премахване на броня на кръгъл FTTH кабел...

93.6000 лв. Без данък: 78.0000 лв.

Инструмент за разцепване на туби

Инструмент за разцепване на туби

4 размера ..

44.1949 лв. Без данък: 36.8291 лв.

Калцуни еднократни

Калцуни еднократни

Цената е за 100бр в пакетПодходящи за техници при работа в дома на клиента...

6.0000 лв. Без данък: 5.0000 лв.

Клечки за почистване с тампон

Клечки за почистване с тампон

..

6.1475 лв. Без данък: 5.1229 лв.

Комплект инструменти за оптичен кабел

Комплект инструменти за оптичен кабел

Комплекта включва: 1. Резачка за оптично влакно - FC6S 2. Източник на видима светлина - Vi..

190.0132 лв. Без данък: 158.3444 лв.

Конектор за съединяване на оптични влакна

Конектор за съединяване на оптични влакна

Механичен сплайс тип влакно-влакно ..

2.5931 лв. Без данък: 2.1609 лв.

Кутия за FTTH

Кутия за FTTH

Малка компактна кутия за FTTH ..

1.8220 лв. Без данък: 1.5183 лв.

Кутия оптична 1вх, 4изх.

Кутия оптична 1вх, 4изх.

Кутия оптична 1вх, 4изх. ..

11.5500 лв. Без данък: 9.6250 лв.

Кутия разклонителна за FTTH/PON - C-02

Кутия разклонителна за FTTH/PON - C-02

Описание Ø         Used in the end termination of residenti..

12.8539 лв. Без данък: 10.7116 лв.

Кутия разклонителна за FTTH/PON - C-08

Кутия разклонителна за FTTH/PON - C-08

1.Product Feature: 1) 2 cable ports suitable for Max 15mm cable in and out. 2) Cable no cutting a..

16.3189 лв. Без данък: 13.5991 лв.

Кутия разклонителна за FTTH/PON - E-48

Кутия разклонителна за FTTH/PON - E-48

1.Features: 1)ABS plastic, nice surface 2)The cover is easy to open and convenient for ins..

11.9400 лв. Без данък: 9.9500 лв.

Метална кутия със сплайс касета (30см/25см/15см)

Метална кутия със сплайс касета (30см/25см/15см)

  - Херметична прахово боядисана - 4 отвора (с щуцери) - Заключване - Планки за 12 бр еди..

43.9265 лв. Без данък: 36.6054 лв.

Обтегач за оптичен кабел - четворен

Обтегач за оптичен кабел - четворен

Размер 2х16мм2 до 4х35мм2. От синтетичен материал, устойчив на UV лъчи. Тялото е от синтетичен мате..

4.0560 лв. Без данък: 3.3800 лв.

Обтегач за оптичен кабел 5-12mm PA25/PA50

Обтегач за оптичен кабел 5-12mm PA25/PA50

Тялото е от синтетичен материал устойчив на UV лъчи. • Клинът е от синтетичен материал, устойчив на ..

3.6000 лв. Без данък: 3.0000 лв.

Обтегач за оптичен кабел К311

Обтегач за оптичен кабел К311

Тялото е от синтетичен материал устойчив на UV лъчи. • Клинът е от синтетичен материал, устойчив на ..

3.0000 лв. Без данък: 2.5000 лв.

Опъвач за FTTH кабел Ø4-8мм

Опъвач за FTTH кабел Ø4-8мм

Предназначен за окачване на кръгъл или плосък FTTX кабел. Лесен за инсталиране. Не изисква допълните..

2.2200 лв. Без данък: 1.8500 лв.

Опъвач за FTTH кабел тип FISH , 0.5kN

Опъвач за FTTH кабел тип FISH , 0.5kN

Самонастройващата се фиксирана кабелна скоба тип FISH, предназначена да закрепва или поддържа плоски..

1.9200 лв. Без данък: 1.6000 лв.

Пигтейл SC/APC 1m

Пигтейл SC/APC 1m

Pigtail SC/APC, SM, 0.9mm, SX, 1m ..

1.4530 лв. Без данък: 1.2108 лв.

Пигтейл SC/APC 1m - 3mm

Пигтейл SC/APC 1m - 3mm

Pigtail SC/APC, SM, 3mm, SX, 1m ..

1.3020 лв. Без данък: 1.0850 лв.

Пигтейл SC/PC 1.5m - връзка 12 броя

Пигтейл SC/PC 1.5m - връзка 12 броя

Pigtail SC/PC, SM, 0.9mm, SX, 1.5m ..

14.9100 лв. Без данък: 12.4250 лв.

Пигтейл SC/PC 1.5m - връзка 24 броя

Пигтейл SC/PC 1.5m - връзка 24 броя

Pigtail SC/PC, SM, 0.9mm, SX, 1.5m ..

49.6919 лв. Без данък: 41.4099 лв.

Пигтейл SC/PC 1m

Пигтейл SC/PC 1m

Pigtail SC/PC, SM, 0.9mm, SX, 1m ..

1.3413 лв. Без данък: 1.1177 лв.

Пигтейл SC/АPC 1.5m - връзка 12 броя

Пигтейл SC/АPC 1.5m - връзка 12 броя

Pigtail SC/АPC, SM, 0.9mm, SX, 1.5m ..

15.1200 лв. Без данък: 12.6000 лв.

ПОН Кутия 2 входа - 16 изхода

ПОН Кутия 2 входа - 16 изхода

ПОН терминална кутия. Два входа и 16 изхода. Висококачествена пластмаса. Място за мини PLC..

23.7300 лв. Без данък: 19.7750 лв.

ПОН Кутия 2 входа - 16 изхода

ПОН Кутия 2 входа - 16 изхода

ПОН терминална кутия. Два входа и 16 изхода. Висококачествена пластмаса. Място за мини PLC..

36.4379 лв. Без данък: 30.3649 лв.

ПОН Кутия 2 входа - 8 изхода

ПОН Кутия 2 входа - 8 изхода

ПОН терминална кутия. Два входа и 8 изхода. Висококачествена пластмаса. Място за мини PLC сплит..

17.7450 лв. Без данък: 14.7875 лв.

Резачка Mini50G

Резачка Mini50G

Made in Korea Техническа информация ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Резачка Mini50GB

Резачка Mini50GB

Made in Korea Техническа информация ..

771.2302 лв. Без данък: 642.6918 лв.

Резачка за оптично влакно + контейнер CLV100C

Резачка за оптично влакно + контейнер CLV100C

Диамeтър на ядрото на влакното - 125um, тип на влакното - SM, диамтър на влакното 0.25 ~ 0.9mm, дълж..

279.4312 лв. Без данък: 232.8594 лв.

Резачка за оптично влакно CLV100B

Резачка за оптично влакно CLV100B

Диамeтър на ядрото на влакното - 125um, тип на влакното - SM, диамтър на влакното 0.25 ~ 0.9mm, дълж..

122.9497 лв. Без данък: 102.4581 лв.

Резачка за оптично влакно CLV200B

Резачка за оптично влакно CLV200B

Диамeтър на ядрото на влакното - 125um, тип на влакното - SM, диамтър на влакното 0.25 ~ 0.9mm, дълж..

178.2994 лв. Без данък: 148.5829 лв.

Резачка за оптично влакно FC-6S

Резачка за оптично влакно FC-6S

Резачка за оптично влакно HM-FC6S Много прецизна резачка, предназначена за работа в полеви условия...

71.5344 лв. Без данък: 59.6120 лв.

Резачка за оптично влакно Fujikura CT-30

Резачка за оптично влакно Fujikura CT-30

Техническа информация С Доставка - 10 дни!   ..

1,847.9999 лв. Без данък: 1,539.9999 лв.

Резачка за оптично влакно MINI 50GB

Резачка за оптично влакно MINI 50GB

..

771.2302 лв. Без данък: 642.6918 лв.

Сигнална лента - ОПТИЧЕН КАБЕЛ

Сигнална лента - ОПТИЧЕН КАБЕЛ

Сигнална лента за обезопасяване на работна площадкаНадпис "ОПТИЧЕН КАБЕЛ"ЖЪЛТА на цвят с ЧЕРВЕН ТЕКС..

0.1200 лв. Без данък: 0.1000 лв.

Скоба с пирон 20мм за FTTH

Скоба с пирон 20мм за FTTH

Дължина на пирона: 20ммПодходяща за монтаж на плоски FTTH кабели с и без носач!Монтаж на фасади, маз..

0.1304 лв. Без данък: 0.1304 лв.

Стрипер за оптично влакно 2 размера

Стрипер за оптично влакно 2 размера

2 размера ..

25.0370 лв. Без данък: 20.8642 лв.

Стрипер за оптично влакно 3 размера

Стрипер за оптично влакно 3 размера

3 размера ..

39.1205 лв. Без данък: 32.6004 лв.

Стрипер за плосък FTTH кабел

Стрипер за плосък FTTH кабел

..

40.2381 лв. Без данък: 33.5317 лв.

Съединител за оптично влакно

Съединител за оптично влакно

..

2.5931 лв. Без данък: 2.1609 лв.

Течност за почистване на оптични влакна 1L

Течност за почистване на оптични влакна 1L

Течност за почистване на оптични влакна, конектори Разфасовка: 1L   ..

8.4000 лв. Без данък: 7.0000 лв.

Туба за кабел за стена Ф9.1

Туба за кабел за стена Ф9.1

Вътрешен диаметър: 9.10ммИзползва се при монтаж и пробиване. Подходяща за кръгли кабели с диаметър д..

0.2236 лв. Без данък: 0.1864 лв.

Обтегач за FTTH

Обтегач за FTTH

..

1.2228 лв. Без данък: 1.0190 лв.

Електроди за DVP-730

Електроди за DVP-730

..

84.9471 лв. Без данък: 70.7892 лв.

Електроди за FiberFox Mini6s

Електроди за FiberFox Mini6s

..

145.3042 лв. Без данък: 121.0869 лв.

Електроди за Fujikura FSM-50S,FSM-60S   JAPAN

Електроди за Fujikura FSM-50S,FSM-60S JAPAN

Електроди за Fujikura FSM-50S,FSM-60S   ОРИГИНАЛНИ ..

176.6005 лв. Без данък: 147.1671 лв.

Електроди за Fujikura FSM-50S,FSM-60S CHINA

Електроди за Fujikura FSM-50S,FSM-60S CHINA

..

93.8889 лв. Без данък: 78.2407 лв.

Резервен нож за резачка Fiberfox 50GB

Резервен нож за резачка Fiberfox 50GB

..

145.3042 лв. Без данък: 121.0869 лв.

Резервен нож за резачка на оптично влакно

Резервен нож за резачка на оптично влакно

Подходящ за резачки модел: - FC-6S ..

30.3240 лв. Без данък: 25.2700 лв.

Показани 1 от 72 | 72 (1 Страници)