Медиа конвертори,SFP, шасита

Медиа конвертори,SFP, шасита



Сравни продукт (0)


SFP module 1.25G 1310nm SC 3км

SFP module 1.25G 1310nm SC 3км

SFP module,1.25G 3km, SC конектор ..

21.9648 лв. Без данък: 18.3040 лв.

SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

SFP module,1.25G 3km, SC конектор ..

22.1760 лв. Без данък: 18.4800 лв.

SFP модул 1.25G  1310nm едно влакно SC 20км

SFP модул 1.25G 1310nm едно влакно SC 20км

SFP module,1.25G Tx 1550nm, Rx 1310nm (Tx 1310nm,Rx1550nm ), SF, BiDi, 20km, SC конектор ..

30.2016 лв. Без данък: 25.1680 лв.

SFP модул 1.25G  1550nm едно влакно SC 20км

SFP модул 1.25G 1550nm едно влакно SC 20км

SFP module,1.25G Tx 1550nm, Rx 1310nm (Tx 1310nm,Rx1550nm ), SF, BiDi, 20km, SC конектор ..

32.5882 лв. Без данък: 27.1568 лв.

SFP Модул 10/100/1000MB с RJ45 порт CAT5

SFP Модул 10/100/1000MB с RJ45 порт CAT5

SFP Модул 10/100/1000MB с RJ45 порт CAT5Подробности за продукта..

50.5851 лв. Без данък: 42.1543 лв.

SFP модул 155M 20km 1F 1310nm LC

SFP модул 155M 20km 1F 1310nm LC

SFP module, 155Mbit, 20км, 1 влакно LC, 1310 ..

31.5000 лв. Без данък: 26.2500 лв.

SFP модул 155M 20km 1F 1550nm LC

SFP модул 155M 20km 1F 1550nm LC

SFP module, 155Mbit, 20км, 1 влакно LC, 1550 ..

31.5000 лв. Без данък: 26.2500 лв.

Медиа конвертор 10/100 SM ,20km 1310nm + LFP

Медиа конвертор 10/100 SM ,20km 1310nm + LFP

1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - едно влакно, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/Rx155..

28.3008 лв. Без данък: 23.5840 лв.

Медиа конвертор 10/100 SM ,20km 1550nm + LFP

Медиа конвертор 10/100 SM ,20km 1550nm + LFP

1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - едно влакно, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/Rx155..

28.5120 лв. Без данък: 23.7600 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000 2SFP+4LAN

Медиа конвертор 10/100/1000 2SFP+4LAN

2 слота за SFP 1000Mbit 4 RJ45 порта 10/100/1000Mbit ..

114.6594 лв. Без данък: 95.5495 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000M 1F, SM, 1310

Медиа конвертор 10/100/1000M 1F, SM, 1310

1 бр. RJ45 10/100/1000Mb,оптична част - едно влакно, едномодов,  20км конектор SC/PC, Tx1310nm/..

53.8560 лв. Без данък: 44.8800 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000M 1F, SM, 1550

Медиа конвертор 10/100/1000M 1F, SM, 1550

1 бр. RJ45 10/100/1000Mb,оптична част - едно влакно, едномодов, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/Rx1550..

56.7072 лв. Без данък: 47.2560 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000M 2 влакнa SM

Медиа конвертор 10/100/1000M 2 влакнa SM

1 бр. RJ45 10/100/1000Mb,оптична част - две влакна, едномодов,  20км конектор SC/PC, Tx1310nm/R..

123.7467 лв. Без данък: 103.1223 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000M с SFP слот SM

Медиа конвертор 10/100/1000M с SFP слот SM

1 бр. RJ45 10/100/1000Mb, оптична част - SFP, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Чипсет 113C, LFP..

42.2400 лв. Без данък: 35.2000 лв.

Медиа конвертор 10/100M 2 влакна SM

Медиа конвертор 10/100M 2 влакна SM

1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - две влакна, едномодов, 155М, 20кm, конектори SC/PC, Tx1310nm/Rx13..

40.4680 лв. Без данък: 33.7234 лв.

Медиа конвертор 10/100M с SFP слот SM

Медиа конвертор 10/100M с SFP слот SM

1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - SFP, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/Rx1550nm, (Tx..

62.9503 лв. Без данък: 52.4586 лв.

Шаси за медиа конвертори

Шаси за медиа конвертори

Капацитет: 14бр стандартни медиа конвертори, Двойно захранване на 220V. Подходящ за монтаж в комуник..

261.7721 лв. Без данък: 218.1434 лв.

Показани 1 от 17 | 17 (1 Страници)