FTTH Кабели

FTTH Кабели



Сравни продукт (0)


FTTH оптичен кабел с 4 влакнa с носач LSZH

FTTH с 4 влакнa с носач LSZH

FTTH оптичен кабел с четири G.657A1 оптични влакна, два стоманени уkрепващи..

0.2323 лв. Без данък: 0.1936 лв.

FTTH оптичен кабел с 1 влакнo с носач LSZH

FTTH с 1 влакнo с носач LSZH

FTTH оптичен кабел с едно G.657A1 оптично влакно, два метални уkрепващи елемента, 1.2..

0.1267 лв. Без данък: 0.1056 лв.

FTTH оптичен кабел с 1 влакнo с носач LSZH с FRP

FTTH с 1 влакнo с носач LSZH с FRP

FTTH оптичен кабел с едно G.657A1 оптично влакно, два FRP уkрепващи елемента, 1.00 мм стом..

0.1246 лв. Без данък: 0.1038 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакнa с носач LSZH

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH

FTTH оптичен кабел с две G.657A1 оптични влакна, два стоманени уkрепващи ел..

0.1732 лв. Без данък: 0.1443 лв.

FTTH плосък кабел 24 влакна с FRP

FTTH плосък кабел 24 влакна с FRP

Плосък FTTH кабел 24 влакна в 2 туби и 2 FRP. Подходящ за въздушен монтаж с обтегачи за плосък ..

1.0560 лв. Без данък: 0.8800 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH оптичен кабел с две G.657A1 оптични влакна, два FRP  уkрепва..

0.1685 лв. Без данък: 0.1404 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH оптичен кабел с две G.657A1 оптични влакна, два FRP  уkрепва..

0.1753 лв. Без данък: 0.1461 лв.

FTTH оптичен кабел с 4 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH с 4 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH оптичен кабел с четири G.657A1 оптични влакна, два FRP  уkре..

0.2365 лв. Без данък: 0.1971 лв.

FTTH оптичен кабел с 1 влакно + броня Indoor/Outdoor

FTTH с 1 влакно + броня Indoor/Outdoor

Oптичен кабел Тип на влакното: Fujikura G657A, цвят: бял/черен, UV защита - подходящ за външен ..

0.3928 лв. Без данък: 0.3274 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакна + броня Indoor/Outdoor

FTTH с 2 влакна + броня Indoor/Outdoor бял

Тип на влакното: Fujikura G657A, цвят: бял, UV защита - подходящ за външен и вътрешен монтаж ..

0.4720 лв. Без данък: 0.3934 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакна + броня Indoor/Outdoor

FTTH с 2 влакна + броня Indoor/Outdoor черен

Oптичен кабел Тип на влакното: Fujikura G657A, цвят: черен, UV защита - подходящ за външен и въ..

0.4720 лв. Без данък: 0.3934 лв.

FTTH оптичен кабел с 1 влакнa с носач LSZH /кръгъл/

FTTH с 1 влакнa с носач LSZH /кръгъл/

Oптичен кабел Макари на 1000 и 2000мТегло: 28кгРазмер: 410х385х410мм Техническа информация ..

0.2851 лв. Без данък: 0.2376 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакнa с носач LSZH /кръгъл/

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH /кръгъл/

Oптичен кабел Макари на 1000 и 2000м Техническа информация ..

0.3379 лв. Без данък: 0.2816 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакнa с носач LSZH /кръгъл/

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH /кръгъл/

Oптичен кабел Макари на 2000м Техническа информация ..

0.3168 лв. Без данък: 0.2640 лв.

FTTH оптичен кабел с 4 влакнa с носач LSZH /кръгъл/

FTTH с 4 влакнa с носач LSZH /кръгъл/

Oптичен кабел Макари на 1000 и 2000м Техническа информация ..

0.4632 лв. Без данък: 0.3860 лв.

FTTH плосък кабел 12 влакна с FRP

FTTH плосък кабел 12 влакна с FRP

Плосък FTTH кабел 12 влакна в една туба и 2 FRP. Подходящ за въздушен монтаж с обтегачи за..

0.5829 лв. Без данък: 0.4858 лв.

FTTH плосък кабел 24 влакна с FRP

FTTH плосък кабел 24 влакна с FRP

Плосък FTTH кабел 24 влакна в една туба и 2 FRP. Подходящ за въздушен монтаж с обтегачи за плос..

1.0349 лв. Без данък: 0.8624 лв.

FTTH плосък кабел 4 влакна с FRP

FTTH плосък кабел 4 влакна с FRP

Плосък FTTH кабел 4 влакна в една туба и 2 FRP. Подходящ за въздушен монтаж с обтегачи за пло..

0.4448 лв. Без данък: 0.3707 лв.

FTTH оптичен кабел 4F, LSZH с FRP, бял

FTTH 4F, LSZH с FRP, бял

Макари по 1км. Бял.  оптичен кабел 2 FRP проволки  Техническа информация ..

0.2158 лв. Без данък: 0.1799 лв.

FTTH с 1 влакно LSZH БЯЛ, FRP

FTTH с 1 влакно LSZH БЯЛ, FRP

Oптичен кабел  бял & черен Техническа информация ..

0.1124 лв. Без данък: 0.0936 лв.

FTTH оптичен кабел с 1 влакно LSZH ЧЕРЕН

FTTH с 1 влакно LSZH ЧЕРЕН

Oптичен кабел бял & черен Техническа информация ..

0.1079 лв. Без данък: 0.0899 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакнa LSZH

FTTH с 2 влакнa LSZH

Oптичен кабел Макара на 1км. Бял цвят Техническа информация ..

0.1685 лв. Без данък: 0.1404 лв.

Брониран пач корд с SC/APC конектори - 15м

Брониран пач корд с SC/APC конектори - 15м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/АPC. Цвят: Черен, Тип на влакното: ..

13.5168 лв. Без данък: 11.2640 лв.

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 100м

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 100м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/PC. Цвят: Черен, Тип на влакното: F..

52.8000 лв. Без данък: 44.0000 лв.

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 120м

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 120м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/PC. Цвят: Черен, Тип на влакното: Fuj..

61.2480 лв. Без данък: 51.0400 лв.

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 15м

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 15м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/PC. Цвят: Черен, Тип на влакното: F..

12.6720 лв. Без данък: 10.5600 лв.

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 20м

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 20м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/PC. Цвят: Черен, Тип на влакното: F..

15.4176 лв. Без данък: 12.8480 лв.

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 30м

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 30м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/PC. Цвят: Черен, Тип на влакното: F..

21.3312 лв. Без данък: 17.7760 лв.

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 50м

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 50м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/APC. Цвят: Бял, Тип на влакното: Fu..

40.4680 лв. Без данък: 33.7234 лв.

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 80м

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 80м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/APC. Цвят: Бял, Тип на влакното: Fu..

49.6320 лв. Без данък: 41.3600 лв.

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 100м

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 100м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/АPC. Цвят: Черен, Тип на влакното: ..

55.7568 лв. Без данък: 46.4640 лв.

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 120м

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 120м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/АPC. Цвят: Черен, Тип на влакното: ..

64.8384 лв. Без данък: 54.0320 лв.

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 20м

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 20м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/АPC. Цвят: Черен, Тип на влакното: ..

17.9520 лв. Без данък: 14.9600 лв.

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 30м

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 30м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/АPC. Цвят: Черен, Тип на влакното: ..

21.3312 лв. Без данък: 17.7760 лв.

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 50м

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 50м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/АPC. Цвят: Черен, Тип на влакното: ..

23.0208 лв. Без данък: 19.1840 лв.

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 80м

Брониран пач корд с SC/АPC конектори - 80м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/АPC. Цвят: Черен, Тип на влакното: ..

46.8864 лв. Без данък: 39.0720 лв.

Обтегач за FTTH

Обтегач за FTTH

..

0.7603 лв. Без данък: 0.6336 лв.

Показани 1 от 37 | 37 (1 Страници)