OTDR

OTDR



Сравни продукт (0)


OTDR Deviser AE2300

OTDR Deviser AE2300

Малък компактен OTDR за изсмерване на влакна до 200км.Лесен за поддръжка и почистване, връзка с комп..

5,165.9997 лв. Без данък: 4,304.9998 лв.

OTDR Deviser AE2300L - икономичен модел ПРОМОЦИЯ

OTDR Deviser AE2300L - икономичен модел ПРОМОЦИЯ

Малък компактен OTDR за изсмерване на влакна до 200км.Лесен за поддръжка и почистване, връзка с ко..

3,151.9843 лв. Без данък: 2,626.6536 лв.

OTDR Deviser PON AE3100CP-1 - 37/35/35dB, 1310/1550/1625nm

OTDR Deviser PON AE3100CP-1 - 37/35/35dB, 1310/1550/1625nm

Малък компактен OTDR за изсмерване на влакна до 400км.Лесен за поддръжка и почистване, връзка с комп..

9,265.9398 лв. Без данък: 7,721.6165 лв.

OTDR FOT-100-S

OTDR FOT-100-S

Dynamic range - 24dB / 22dB Max Distance - 80km Wavelenght - 1550/1310nm Attenuation Dead ..

2,465.6357 лв. Без данък: 2,054.6964 лв.

OTDR PON 120км - икономичен модел

OTDR PON 120км - икономичен модел

- Малък размер, удобен за работа на терен - Visual Fault Locator 1mw (светулка) Dynamic Ra..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

OTDR PON AE3100CP-2 - 37/35/35dB, 1310/1550/1650nm

OTDR PON AE3100CP-2 - 37/35/35dB, 1310/1550/1650nm

Малък компактен OTDR за изсмерване на влакна до 400км.Лесен за поддръжка и почистване, връзка с комп..

11,624.3394 лв. Без данък: 9,686.9495 лв.

PON OTDR Noyes OFL 280-103

PON OTDR Noyes OFL 280-103

1310/1550/1625 nm 34/32/30 dB Handheld OTDR Rudded, handheld and light weight Standard OTDR, PON OTD..

12,742.0644 лв. Без данък: 10,618.3870 лв.

Буферно влакно 1км

Буферно влакно 1км

Конектори: SC/UPC Дължина: 1000м Тип на влакното: Single Mode 9/125 ..

536.5080 лв. Без данък: 447.0900 лв.

Сплайсер AI-8

Сплайсер AI-8

Сплайсер AI-8 ..

5,412.9177 лв. Без данък: 4,510.7648 лв.

Показани 1 от 9 | 9 (1 Страници)