• Брониран пач корд с SC/APC конектори - 15м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/АPC.

Цвят: Черен, Тип на влакното: Fujikura G657, Диаметър: 3мм, UV защита - подходящ за външна и вътрешна употреба 

Техническа информация

Лесен за свързване и работа с кутия за GEPON и FTTH и обтегач за FTTH

 

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Брониран пач корд с SC/APC конектори - 15м

  • Код на продукта: 31186
  • Наличност: Да
  • 13.4400 лв.

  • Без данък: 11.2000 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: Брониран пач корд с SC/APC конектори - 15м, 31186, FTTH Кабели