• Брониран пач корд с SC/PC конектори - 100м

Брониран пач корд подходящ за FTTH(PON) с готови конектори SC/PC.

Цвят: Черен, Тип на влакното: Fujikura G657, Диаметър: 3мм, UV защита - подходящ за външна и вътрешна употреба 

Техническа информация

Лесен за свързване и работа с кутия за GEPON и FTTH и обтегач за FTTH

 

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Брониран пач корд с SC/PC конектори - 100м

  • Код на продукта: 31185
  • Наличност: Да
  • 52.5000 лв.

  • Без данък: 43.7500 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: Брониран пач корд с SC/PC конектори - 100м, 31185, FTTH Кабели