• Медиа конвертор 10/100/1000M с SFP слот SM

1 бр. RJ45 10/100/1000Mb, оптична част - SFP, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Чипсет 113C, LFP функция, адаптерa e в комплекта. 

Забележка:

SFP модула не е включен в комплекта

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Медиа конвертор 10/100/1000M с SFP слот SM

  • Код на продукта: 651
  • Наличност: Да
  • 42.0000 лв.

  • Без данък: 35.0000 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: Медиа конвертор 10/100/1000M с SFP слот SM, 651, Медиа конвертори, SFP, шасита