• Медиа конвертор 10/100 SM ,20km 1550nm + LFP

1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - едно влакно, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/Rx1550nm, (Tx1550nm/Rx1310nm). Чипсет 113C, с включен адаптер в комплекта.

 

Гаранция - 1 година.

 

Техническа спецификация

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Медиа конвертор 10/100 SM ,20km 1550nm + LFP

  • Код на продукта: 473-BB
  • Наличност: Да
  • 28.3500 лв.

  • Без данък: 23.6250 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: Медиа конвертор 10/100 SM, 20km 1550nm + LFP, 473-A, Медиа конвертори, SFP, шасита