• Медиа конвертор 10/100M с SFP слот SM

1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - SFP, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/Rx1550nm, (Tx1550nm/Rx1310nm). Чипсет 113C, LFP функция, адаптерa e в комплекта. 

Забележка:

SFP модула не е включен в комплекта

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Медиа конвертор 10/100M с SFP слот SM

  • Код на продукта: 650
  • Наличност: Да
  • 62.5926 лв.

  • Без данък: 52.1605 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: Медиа конвертор 10/100M с SFP слот SM, 650, Медиа конвертори, SFP, шасита