Медиа конвертори,SFP, шасита

Медиа конвертори,SFP, шасита



Сравни продукт (0)


SFP module 1.25G 1310nm SC 3км

SFP module 1.25G 1310nm SC 3км

SFP module,1.25G 3km, SC конектор ..

28.1880 лв. Без данък: 23.4900 лв.

SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

SFP module,1.25G 3km, SC конектор ..

28.1880 лв. Без данък: 23.4900 лв.

SFP модул 1.25G  1310nm едно влакно SC 20км

SFP модул 1.25G 1310nm едно влакно SC 20км

SFP module,1.25G Tx 1550nm, Rx 1310nm (Tx 1310nm,Rx1550nm ), SF, BiDi, 20km, SC конектор ..

37.6884 лв. Без данък: 31.4070 лв.

SFP модул 1.25G  1550nm едно влакно SC 20км

SFP модул 1.25G 1550nm едно влакно SC 20км

SFP module,1.25G Tx 1550nm, Rx 1310nm (Tx 1310nm,Rx1550nm ), SF, BiDi, 20km, SC конектор ..

37.6884 лв. Без данък: 31.4070 лв.

SFP Модул 10/100/1000MB с RJ45 порт CAT5

SFP Модул 10/100/1000MB с RJ45 порт CAT5

SFP Модул 10/100/1000MB с RJ45 порт CAT5Подробности за продукта..

46.9800 лв. Без данък: 39.1500 лв.

SFP модул 155M 20km 1F 1310nm LC

SFP модул 155M 20km 1F 1310nm LC

SFP module, 155Mbit, 20км, 1 влакно LC, 1310 ..

26.4600 лв. Без данък: 22.0500 лв.

SFP модул 155M 20km 1F 1550nm LC

SFP модул 155M 20km 1F 1550nm LC

SFP module, 155Mbit, 20км, 1 влакно LC, 1550 ..

26.4600 лв. Без данък: 22.0500 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000 2SFP+4LAN

Медиа конвертор 10/100/1000 2SFP+4LAN

2 слота за SFP 1000Mbit 4 RJ45 порта 10/100/1000Mbit ..

108.0958 лв. Без данък: 90.0798 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000M 1F, SM, 1310

Медиа конвертор 10/100/1000M 1F, SM, 1310

1 бр. RJ45 10/100/1000Mb,оптична част - едно влакно, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/..

57.6288 лв. Без данък: 48.0240 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000M 1F, SM, 1550

Медиа конвертор 10/100/1000M 1F, SM, 1550

1 бр. RJ45 10/100/1000Mb,оптична част - едно влакно, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/..

59.7168 лв. Без данък: 49.7640 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000M 2 влакнa SM

Медиа конвертор 10/100/1000M 2 влакнa SM

1 бр. RJ45 10/100/1000Mb,оптична част - две влакна, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/R..

114.9277 лв. Без данък: 95.7731 лв.

Медиа конвертор 10/100/1000M с SFP слот SM

Медиа конвертор 10/100/1000M с SFP слот SM

1 бр. RJ45 10/100/1000Mb, оптична част - SFP, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Чипсет 113C, LFP..

42.9084 лв. Без данък: 35.7570 лв.

Медиа конвертор 10/100M 1 влакно SM

Медиа конвертор 10/100M 1 влакно SM

1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - едно влакно, едномодов, 155М, 20км конектор SC/PC, Tx1310nm/Rx155..

34.7986 лв. Без данък: 28.9988 лв.

Медиа конвертор 10/100M 2 влакна Mултимод

Медиа конвертор 10/100M 2 влакна Mултимод

1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - две влакна, Мултимод, 155М, 20кm, конектори SC/PC. Захранван..

75.1450 лв. Без данък: 62.6209 лв.

Медиа конвертор 10/100M 2 влакна SM

Медиа конвертор 10/100M 2 влакна SM

1 бр. RJ45 10/100Mb,оптична част - две влакна, едномодов, 155М, 20кm, конектори SC/PC, Tx1310nm/Rx13..

37.5840 лв. Без данък: 31.3200 лв.

Показани 1 от 15 | 17 (2 Страници)