Оптични кабели с броня

Оптични кабели с броня



Сравни продукт (0)


Оптичен кабел ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 36 влакна

ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 36 влакна

Parameters Specification MFD(1310nm) 9.2+/-0.4um ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 48 влакна

ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 48 влакна

Parameter Specification MFD (1310nm) 9.1±0.4um ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Оптичен кабел GYTS 144 влакна брониран

GYTS 144 влакна брониран

Оптичен кабел GYTS 144 влакна,SM,G652D Fujikura, 12 туби по 12 влакна,стоманена броня..

5.0074 лв. Без данък: 4.1729 лв.

Оптичен кабел GYTS 24 влакна брониран

GYTS 24 влакна брониран

Оптичен кабел GYTS 24 влакна,SM,G652D Fujikura,4 туби по 6 влакна,стоманена броня,удобен за подземно..

1.3009 лв. Без данък: 1.0841 лв.

Оптичен кабел GYTS 48 влакна брониран

GYTS 48 влакна брониран

Оптичен кабел GYTS 48 влакна,SM,G652D Fujikura, 8 туби по 6 влакна,стоманена броня,удобен ..

2.0790 лв. Без данък: 1.7325 лв.

Оптичен кабел GYTS 72 влакна брониран

GYTS 72 влакна брониран

Оптичен кабел GYTS 72 влакна,SM,G652D Fujikura, 6 туби по 12 влакна,стоманена броня,удобен за п..

2.8251 лв. Без данък: 2.3543 лв.

Оптичен кабел GYTS 96 влакна брониран

GYTS 96 влакна брониран

Оптичен кабел GYTS 96 влакна,SM,G652D Fujikura, 8 туби по 12 влакна,стоманена броня,у..

3.7527 лв. Без данък: 3.1272 лв.

Оптичен кабел GYXTW 12 влакна брониран

GYXTW 12 влакна брониран

Брониран оптичен кабел 12 влакна с две стоманени носещи въжета и една туба, подходящ за директн..

0.7713 лв. Без данък: 0.6428 лв.

Оптичен кабел GYXTW 4 влакна брониран

GYXTW 4 влакна брониран

Брониран оптичен кабел 4 влакна с две стоманени носещи въжета и една туба, подходящ за дир..

0.5029 лв. Без данък: 0.4191 лв.

Оптичен кабел GYXTW 8 влакна брониран

GYXTW 8 влакна брониран

Брониран оптичен кабел 8 влакна с две стоманени носещи въжета и една туба, подходящ за директно..

0.6371 лв. Без данък: 0.5309 лв.

FTTH оптичен кабел с 1 влакно + броня Indoor/Outdoor

FTTH с 1 влакно + броня Indoor/Outdoor

Oптичен кабел Тип на влакното: Fujikura G657A, цвят: бял/черен, UV защита - подходящ за външен ..

0.3906 лв. Без данък: 0.3255 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакна + броня Indoor/Outdoor

FTTH с 2 влакна + броня Indoor/Outdoor бял

Тип на влакното: Fujikura G657A, цвят: бял, UV защита - подходящ за външен и вътрешен монтаж ..

0.4693 лв. Без данък: 0.3911 лв.

FTTH оптичен кабел с 2 влакна + броня Indoor/Outdoor

FTTH с 2 влакна + броня Indoor/Outdoor черен

Oптичен кабел Тип на влакното: Fujikura G657A, цвят: черен, UV защита - подходящ за външен и въ..

0.4693 лв. Без данък: 0.3911 лв.

Показани 1 от 13 | 13 (1 Страници)