Пасивен оптичен приемник SC/APC с филтър на 1550nm



Техническа информация

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Пасивен оптичен нод SC/APC, Filter 1550nm, female RF, XC1201F

  • Производител: XCOM
  • Код на продукта: 31324
  • Наличност: Да
  • 14.3069 лв.

  • Без данък: 11.9224 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: Пасивен оптичен нод SC/APC, Filter 1550nm, female RF, XC1201F, 31324, Оптични нодове