|aq EPON

EPON

Филтрирано търсене

Сравни продукт (0)


Huawei 16-GPON Port Interface Card with C+ SFP module

Huawei 16-GPON Port Interface Card with C+ SFP module

Huawei 16-GPON Port Interface Card with C+ SFP module Apply to Huawei MA5683T, MA5680T, MA5..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Huawei 8-GPON Port Interface Card with C+ SFP module

Huawei 8-GPON Port Interface Card with C+ SFP module

Support split ration 1:128 WDM, use single mode single core fiber Transmit Speed: 2.488Gbit/s, R..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Huawei/ZTE Dual Modules ETP4830-A1

Huawei/ZTE Dual Modules ETP4830-A1

Техническа Информация Wide range of AC input voltage from 85V to 300V Wide operation temperature ra..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

OLT с 4 PON порта A

OLT с 4 PON порта A

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

1,305.0000 лв. Без данък: 1,087.5000 лв.

OLT с 8 PON порта A

OLT с 8 PON порта A

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

OLT с 8 PON порта C

OLT с 8 PON порта C

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

1,879.2000 лв. Без данък: 1,566.0000 лв.

ONU ZTE 1GE  F401

ONU ZTE 1GE F401

ONU ZXA10 F401 is an EPON optical network terminal designed for SFU (single family unit) used in FTT..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

ONU ZTE 4LAN + 2 VOICE SIP V3.0 (F420)

ONU ZTE 4LAN + 2 VOICE SIP V3.0 (F420)

ZXA10 F420 EPON optical network terminals are user end access equipment. They build up home or busin..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

ONU ZTE F460 4FE + 2RJ11+ WIFI

ONU ZTE F460 4FE + 2RJ11+ WIFI

ZXA10 F460 is an EPON Optical Network Terminal designed for HGU (Home Gateway Unit) used in FTTH sce..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

XCOM100A FTTH оптичен приемник с АРУ

XCOM100A FTTH оптичен приемник с АРУ

FTTH оптичен приемник, RF изход, АРУ  Оптично входно ниво: -18~0dBm Изходно ниво на RF: 78dBµV..

27.6000 лв. Без данък: 23.0000 лв.

XCOM100AW-BF FTTH оптичен приемник за PON с вход и изход

XCOM100AW-BF FTTH оптичен приемник за PON с вход и изход

FTTH оптичен приемник подходящ за PON мрежи, RF изход, АРУ вграден филтър WDM на 1550nm. ..

56.4000 лв. Без данък: 47.0000 лв.

ZTE C320 10G Uplink

ZTE C320 10G Uplink

ZTE C320, 2*SMXA/3, chassiss and full equip accessories Shelf Dimensions 2U, 86.1 mm(H) * 482.6 mm(W..

3,319.9201 лв. Без данък: 2,766.6001 лв.

ZTE C320 1G Uplink

ZTE C320 1G Uplink

ZTE C320, 2*SMXA, chassiss and full equip accessories Shelf Dimensions 2U, 86.1 mm(H) * 482.6 mm(W) ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Показани 1 от 13 | 13 (1 Страници)