ONU

ONU



Сравни продукт (0)


ONU 1GE + 1FE + RF(CATV)

ONU 1GE + 1FE + RF(CATV)

Възможност за спиране и пускане на RF-a през OLT V-Sol.1GE+1FE+CATV EPON ONU is designed for fulfi..

81.4078 лв. Без данък: 67.8398 лв.

ONU 4 FE + CATV

ONU 4 FE + CATV

GE + CATV ONU provides one 10/100Mbps base-T interface, one optical interface, and it is very impact..

115.8631 лв. Без данък: 96.5526 лв.

ONU 4 FE + WIFI

ONU 4 FE + WIFI

It takes the PTMP (point to multipoint)network topology, effectively collects and converges scattere..

65.5632 лв. Без данък: 54.6360 лв.

ONU 4 FE портa

ONU 4 FE портa

 ONU products fully comply with IEEE 802.3-2005 and the China Telecom EPON device technical spe..

51.6000 лв. Без данък: 43.0000 лв.

ONU 4 GE портa - ПРОМОЦИЯ

ONU 4 GE портa - ПРОМОЦИЯ

 ONU products fully comply with IEEE 802.3-2005 and the China Telecom EPON device technical spe..

63.7200 лв. Без данък: 53.1000 лв.

ONU ZTE 1GE  F401

ONU ZTE 1GE F401

ONU ZXA10 F401 is an EPON optical network terminal designed for SFU (single family unit) used in FTT..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

ONU ZTE 4LAN + 2 VOICE SIP V3.0 (F420)

ONU ZTE 4LAN + 2 VOICE SIP V3.0 (F420)

ZXA10 F420 EPON optical network terminals are user end access equipment. They build up home or busin..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

ONU ZTE F460 4FE + 2RJ11+ WIFI

ONU ZTE F460 4FE + 2RJ11+ WIFI

ZXA10 F460 is an EPON Optical Network Terminal designed for HGU (Home Gateway Unit) used in FTTH sce..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

XCOM100AW-BF FTTH оптичен приемник за PON с вход и изход

XCOM100AW-BF FTTH оптичен приемник за PON с вход и изход

FTTH оптичен приемник подходящ за PON мрежи, RF изход, АРУ вграден филтър WDM на 1550nm. ..

56.4000 лв. Без данък: 47.0000 лв.

Показани 1 от 9 | 9 (1 Страници)