• GPON SFP High Power C++

Клас: C++ GPON

1490/1310nm
 

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

GPON SFP High Power C++

  • Код на продукта: 31295
  • Наличност: Да
  • 116.2434 лв.

  • Без данък: 96.8695 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: GPON SFP High Power C++, 31295, OLT V-Sol