OLT V-Sol

OLT V-Sol



Сравни продукт (0)


GPON SFP High Power C++

GPON SFP High Power C++

Клас: C++ GPON 1490/1310nm   ..

115.0478 лв. Без данък: 95.8731 лв.

OLT с 8 GPON порта V - L3 + WEB

OLT с 8 GPON порта V - L3 + WEB

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

3,407.1836 лв. Без данък: 2,839.3196 лв.

Показани 1 от 2 | 2 (1 Страници)