• ONT 1GE V - без рутер функция

Забележка: без рутер функция!
В комплекта не е включен пач кабел.

Technical items
Description
ONT 1GE V
 
main chip
RTL9601B
Upstream PON interface 1 EPON interface, SC single-mode/single-fibre, symmetric 1.25 Gbps
Wavelength Tx 1310nm, Rx 1490nm
Optical interface SC connector
Downstream LAN interface 1 10/100/1000Mbps auto adaptive Ethernet interfaces, Full Duplex/Half Duplex,  RJ45 connectors
Indicators 5 indicators, for status of power supply, PON port and 1 Giga-Ethernet port.
DC power supply +12V, external AC-DC power adaptor
Power switch 1
Power consumption ≤3W
Operating condition Operating temp: -5~+55℃ 
Operating humidity:10~90%(non-condensed)
Storing condition Storing temp: -30~+60℃ 
Storing humidity:10~90%(non-condensed)
Dimension 120mm*78mm*28mm(length*width*height)
Net weight 0.2Kg

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

ONT 1GE V - без рутер функция

  • Производител: V-Sol
  • Код на продукта: 31297
  • Наличност: Да
  • 40.7160 лв.

  • Без данък: 33.9300 лв.

Тагове: ONT 1GE V - без рутер функция, 31297, ONT V-Sol