• PON SFP High Power C++

Клас: C++ (PX20++)

Гарантирана изходна мощност от +6.4 dBm до +7.0 dBm

1490/1310nm
 

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

PON SFP High Power C++

  • Код на продукта: 31247
  • Наличност: Да
  • 88.2000 лв.

  • Без данък: 73.5000 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: PON SFP High Power C++, 31247, OLT