• PON SFP Module, PX20+++, [>> +7dBm]

Клас: (PX+++)

Гарантирана изходна мощност над +7.0 dBm


1490/1310nm

 

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

PON SFP Module, PX20+++, [>> +7dBm]

  • Код на продукта: 40972
  • Наличност: Да
  • 94.5000 лв.

  • Без данък: 78.7500 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: PON SFP Module, PX20+++, [>> +7dBm], 40972, OLT