• SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

SFP module,1.25G 3km, SC конектор

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

  • Код на продукта: 40207
  • Наличност: Да
  • 22.0500 лв.

  • Без данък: 18.3750 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: SFP module 1.25G 1550nm SC 3км, 30207, Медиа конвертори, SFP, шасита