Този мини оптичен приемник е проектиран специално за FTTH мрежи. Отлични показатели, два RF изхода,вградено АРУ(автоматично регулиране на усилването в диапазона -7....+2dBm), индикатор за наличие на входно оптично ниво и захранващо напрежение 12V, малък размер.Изходното ниво е постоянно ≥ 88dBμV. Адаптер - включен в комплекта. Отстъпка за количества и редовни клиенти

Oпция: Модел с вграден филтър 1550nm (XCOM1088-WF за PON мрежи) 


Receiving Optical Power    (dBm)    -7 ~ +2.Optical Return Loss    (dB)    > 45. Optical Receiving Wavelength    (nm) 1100 ~ 1600 Optical Connector Typе - SC/APC. Fiber Type    Single Mode.Frequency Range    (MHz)    45~ 862. Flatness in Band    (dB)    ±0.75. Rated Output Level(dBμV)    ≥ 88. Output Impedance(Ω)75. Consumption -3W.

Техническа Информация

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

XCOM1088 FTTH оптичен приемник с АРУ

  • Код на продукта: 30220
  • Наличност: Да
  • 38.4497 лв.

  • Без данък: 32.0414 лв.

Снимките са илюстративни!

Тагове: XCOM1088 FTTH оптичен приемник с АРУ, 30220, Оптични нодове