Оптични предаватели

Оптични предаватели



Сравни продукт (0)


EDFA 20dbm - 1550nm

EDFA 20dbm - 1550nm

EDFA усилвател с за предаване на аналогов и цифров сигнал с 20dbm усилване.Използван е високоли..

2,225.7418 лв. Без данък: 1,854.7848 лв.

EDFA 22dbm - 1550nm

EDFA 22dbm - 1550nm

EDFA усилвател с за предаване на аналогов и цифров сигнал с 22dbm усилване.Използван е високоли..

2,225.7418 лв. Без данък: 1,854.7848 лв.

Multi Port EDFA Amplifier - 1550nm

Multi Port EDFA Amplifier - 1550nm

EDFA усилвател за предаване на аналогов и цифров сигнал с възможност за 16 или 32 изхода и..

7,538.2952 лв. Без данък: 6,281.9127 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 19dbm

PON CATV EDFA 16 порта x 19dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 16 PON входа - 1310&1490nm; 16 CATV изхода х 19dbm - 1550..

4,224.0001 лв. Без данък: 3,520.0001 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 19dBm - HQ

PON CATV EDFA 16 порта x 19dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 1..

4,281.0241 лв. Без данък: 3,567.5201 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 20dbm

PON CATV EDFA 16 порта x 20dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 16 PON входа - 1310&1490nm; 16 CATV изхода х 20dbm - 1550..

4,380.2881 лв. Без данък: 3,650.2401 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 20dBm - HQ

PON CATV EDFA 16 порта x 20dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 1..

4,939.9681 лв. Без данък: 4,116.6401 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 21dbm

PON CATV EDFA 16 порта x 21dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 16 PON входа - 1310&1490nm; 16 CATV изхода х 21dbm - 1550..

4,566.1441 лв. Без данък: 3,805.1201 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 21dBm - HQ

PON CATV EDFA 16 порта x 21dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 1..

6,261.3039 лв. Без данък: 5,217.7533 лв.

PON CATV EDFA 32 порта x 20dbm

PON CATV EDFA 32 порта x 20dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 32 PON входа - 1310&1490nm; 32 CATV изхода х 20dbm - 1550..

6,547.2001 лв. Без данък: 5,456.0001 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 19dbm

PON CATV EDFA 8 порта x 19dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 8 PON входа - 1310&1490nm; 8 CATV изхода х 19dBm - 1550nm..

3,421.4400 лв. Без данък: 2,851.2000 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 20dbm

PON CATV EDFA 8 порта x 20dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 8 PON входа - 1310&1490nm; 8 CATV изхода х 20dbm - 1550nm..

3,590.4001 лв. Без данък: 2,992.0000 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 20dBm - HQ

PON CATV EDFA 8 порта x 20dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 8..

3,520.7041 лв. Без данък: 2,933.9200 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 21dbm

PON CATV EDFA 8 порта x 21dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 8 PON входа - 1310&1490nm; 8 CATV изхода х 21dbm - 1550nm..

3,721.3441 лв. Без данък: 3,101.1200 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 21dBm - HQ

PON CATV EDFA 8 порта x 21dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 8..

3,619.9681 лв. Без данък: 3,016.6400 лв.

Оптичен трансмитер 1310nm 24mW

Оптичен трансмитер 1310nm 24mW

Изпраща NTSC, PAL, цифрова или компресирана информация за CATV и/или телефонни приложения Висока лин..

1,663.6858 лв. Без данък: 1,386.4048 лв.

Оптичен трансмитер 1550nm с външна модулация

Оптичен трансмитер 1550nm с външна модулация

Трансмитерът има 2х7dBm оптични изхода SC/APC , отделни входове за цифрова и аналогова телевизия, ре..

9,609.6001 лв. Без данък: 8,008.0001 лв.

Оптичен трансмитер 1550nm,10mW, AGC, 30km  с директна модулация

Оптичен трансмитер 1550nm,10mW, AGC, 30km с директна модулация

За предаване на аналогов и цифров сигнал до 30км. Използван е високолинеен DFB лазер с вградена комп..

1,943.0400 лв. Без данък: 1,619.2000 лв.

Оптична релейна станция 1310nm

Оптична релейна станция 1310nm

Устройство обединяващо Оптичен нод и Оптичен Трансмитер. Намира широко приложение в хибридно-оп..

2,449.9200 лв. Без данък: 2,041.6000 лв.

Показани 1 от 19 | 19 (1 Страници)