Аксесоари

Аксесоари



Сравни продукт (0)


PON SFP

PON SFP

 Изходна мощност от +3 dBm до +4 dBm 1490/1310nm   ..

63.9835 лв. Без данък: 53.3196 лв.

PON SFP High Power C+

PON SFP High Power C+

Клас: C+  (PX++) (Гарантирана изходна мощност от +4 dBm до +6 dBm) 1490/1310nm   ..

75.3354 лв. Без данък: 62.7795 лв.

PON SFP High Power C++

PON SFP High Power C++

Клас: C++ (PX+++) (Гарантирана изходна мощност от +6.4 dBm до +7.6 dBm) 1490/1310nm   ..

107.3271 лв. Без данък: 89.4393 лв.

Защитна сплайс кутийка кръгла за 1 сплайс

Защитна сплайс кутийка кръгла за 1 сплайс

..

1.0918 лв. Без данък: 0.9099 лв.

Защитна сплайс кутийка правоъгълна 1 сплайс
Идентификатор на оптично влакно

Идентификатор на оптично влакно

​Техническа информация ..

546.9556 лв. Без данък: 455.7964 лв.

Инструмент за надлъжно цепене на оптичен кабел
Инструмент за премахване на броня на FTTH

Инструмент за премахване на броня на FTTH

Подходящ за премахване на броня на кръгъл FTTH кабел...

93.6000 лв. Без данък: 78.0000 лв.

Клечки за почистване с тампон

Клечки за почистване с тампон

..

5.1600 лв. Без данък: 4.3000 лв.

Комплект инструменти за оптичен кабел

Комплект инструменти за оптичен кабел

Комплекта включва: 1. Резачка за оптично влакно - FC6S 2. Източник на видима светлина - Vi..

175.4386 лв. Без данък: 146.1988 лв.

Кутия разклонителна за FTTH/PON - C-02

Кутия разклонителна за FTTH/PON - C-02

Описание Ø         Used in the end termination of residenti..

11.8679 лв. Без данък: 9.8899 лв.

Кутия разклонителна за FTTH/PON - C-08

Кутия разклонителна за FTTH/PON - C-08

1.Product Feature: 1) 2 cable ports suitable for Max 15mm cable in and out. 2) Cable no cutting a..

15.0671 лв. Без данък: 12.5559 лв.

Кутия разклонителна за FTTH/PON - E-48

Кутия разклонителна за FTTH/PON - E-48

1.Features: 1)ABS plastic, nice surface 2)The cover is easy to open and convenient for ins..

11.9400 лв. Без данък: 9.9500 лв.

Показани 1 от 15 | 45 (3 Страници)