|aq OLT

OLT

OLT



Сравни продукт (0)


Huawei MA5600T Series MA5683T

Huawei MA5600T Series MA5683T

Huawei SmartAx OLT MA5683T Typical Configuration, include 1*MA5683T Chassis, 2*SCUN Main Control Boa..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Huawei/ZTE Dual Modules ETP4830-A1

Huawei/ZTE Dual Modules ETP4830-A1

Техническа Информация Wide range of AC input voltage from 85V to 300V Wide operation temperature ra..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

OLT с 4 PON порта A

OLT с 4 PON порта A

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

1,305.0000 лв. Без данък: 1,087.5000 лв.

OLT с 8 PON порта A

OLT с 8 PON порта A

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

OLT с 8 PON порта C

OLT с 8 PON порта C

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

1,879.2000 лв. Без данък: 1,566.0000 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 19dbm

PON CATV EDFA 16 порта x 19dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 16 PON входа - 1310&1490nm; 16 CATV изхода х 19dbm - 1550..

4,854.6001 лв. Без данък: 4,045.5001 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 20dbm

PON CATV EDFA 16 порта x 20dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 16 PON входа - 1310&1490nm; 16 CATV изхода х 20dbm - 1550..

5,057.1361 лв. Без данък: 4,214.2801 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 19dbm

PON CATV EDFA 8 порта x 19dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 8 PON входа - 1310&1490nm; 8 CATV изхода х 19dBm - 1550nm..

3,864.8881 лв. Без данък: 3,220.7401 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 20dbm

PON CATV EDFA 8 порта x 20dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 8 PON входа - 1310&1490nm; 8 CATV изхода х 20dbm - 1550nm..

3,965.1121 лв. Без данък: 3,304.2601 лв.

PON SFP

PON SFP

 Изходна мощност от +3 dBm до +4 dBm 1490/1310nm   ..

64.7280 лв. Без данък: 53.9400 лв.

PON SFP High Power C+

PON SFP High Power C+

Клас: C+  (PX++) (Гарантирана изходна мощност от +4 dBm до +6 dBm) 1490/1310nm   ..

76.2120 лв. Без данък: 63.5100 лв.

PON SFP High Power C++

PON SFP High Power C++

Клас: C++ (PX+++) (Гарантирана изходна мощност от +6.4 dBm до +7.6 dBm) 1490/1310nm   ..

108.5760 лв. Без данък: 90.4800 лв.

ZTE C320 10G Uplink

ZTE C320 10G Uplink

ZTE C320, 2*SMXA/3, chassiss and full equip accessories Shelf Dimensions 2U, 86.1 mm(H) * 482.6 mm(W..

3,319.9201 лв. Без данък: 2,766.6001 лв.

Показани 1 от 13 | 13 (1 Страници)