Търсене

Продукти, отговарящи на критериите от търсенето

Продукти, добавени за сравняване: 0


BNC - Конектор с винт - Микрокоаксиал

BNC - Конектор с винт - Микрокоаксиал

..

0.5670 лв. Без данък: 0.4725 лв.

FTTH  с 4 влакнa с носач LSZH

FTTH с 4 влакнa с носач LSZH

FTTH оптичен кабел с четири G.657A1 оптични влакна, два стоманени уkрепващи..

0.2562 лв. Без данък: 0.2135 лв.

FTTH с 1 влакнo с носач LSZH

FTTH с 1 влакнo с носач LSZH

FTTH оптичен кабел с едно G.657A1 оптично влакно, два метални уkрепващи елемента, 1.2..

0.1302 лв. Без данък: 0.1085 лв.

FTTH с 1 влакнo с носач LSZH с FRP

FTTH с 1 влакнo с носач LSZH с FRP

FTTH оптичен кабел с едно G.657A1 оптично влакно, два FRP уkрепващи елемента, 1.00 мм стом..

0.1281 лв. Без данък: 0.1067 лв.

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH

FTTH оптичен кабел с две G.657A1 оптични влакна, два стоманени уkрепващи ел..

0.1722 лв. Без данък: 0.1435 лв.

 4 портов 10/100/1000M + 1SFP Port VLAN switch ПРОМОЦИЯ

4 портов 10/100/1000M + 1SFP Port VLAN switch ПРОМОЦИЯ

Подходящо решение за FTTH. SFP порт за оптична връзка + 4 Ethernet. Възможност за програмиране ..

41.8030 лв. Без данък: 34.8358 лв.

 4 портов 10/100/1000M + 1SFP Port VLAN switch ПРОМОЦИЯ

4 портов 10/100/1000M + 1SFP Port VLAN switch ПРОМОЦИЯ

Подходящо решение за FTTH. SFP порт за оптична връзка + 4 Ethernet. Възможност за програмиране ..

36.2143 лв. Без данък: 30.1786 лв.

 ONU 1GE + 1FE + RF(CATV)

ONU 1GE + 1FE + RF(CATV)

Възможност за спиране и пускане на RF-a през OLT V-Sol.1GE+1FE+CATV EPON ONU is designed for fulfi..

80.2200 лв. Без данък: 66.8500 лв.

 ONU 1GE+1FE+RF+WIFI

ONU 1GE+1FE+RF+WIFI

1GE+1FE+WiFi+CATV EPON ONU is designed for fulfilling FTTH and triple play service demand of fixed n..

111.7725 лв. Без данък: 93.1437 лв.

 SFP module 1.25G 1310nm SC 3км

SFP module 1.25G 1310nm SC 3км

SFP module,1.25G 3km, SC конектор ..

21.0000 лв. Без данък: 17.5000 лв.

 SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

SFP module,1.25G 3km, SC конектор ..

21.0000 лв. Без данък: 17.5000 лв.

 SFP модул 1.25G  1310nm едно влакно SC 20км

SFP модул 1.25G 1310nm едно влакно SC 20км

SFP module,1.25G Tx 1550nm, Rx 1310nm (Tx 1310nm,Rx1550nm ), SF, BiDi, 20km, SC конектор ..

30.0300 лв. Без данък: 25.0250 лв.

 SFP модул 1.25G  1550nm едно влакно SC 20км

SFP модул 1.25G 1550nm едно влакно SC 20км

SFP module,1.25G Tx 1550nm, Rx 1310nm (Tx 1310nm,Rx1550nm ), SF, BiDi, 20km, SC конектор ..

32.4030 лв. Без данък: 27.0025 лв.

 XCOM1082A FTTH оптичен приемник с АРУ

XCOM1082A FTTH оптичен приемник с АРУ

Този мини оптичен приемник е проектиран специално за FTTH мрежи. Отлични показатели, 1 RF изход,вгра..

23.9192 лв. Без данък: 19.9327 лв.

 XCOM1082A FTTH оптичен приемник с АРУ и филтър на 1550nm

XCOM1082A FTTH оптичен приемник с АРУ и филтър на 1550nm

Този мини оптичен приемник е проектиран специално за FTTH мрежи. Отлични показатели, 1 RF изход,вгра..

26.1549 лв. Без данък: 21.7957 лв.

 XCOM1088 FTTH оптичен приемник с АРУ

XCOM1088 FTTH оптичен приемник с АРУ

Този мини оптичен приемник е проектиран специално за FTTH мрежи. Отлични показатели, два RF изхода,в..

38.4497 лв. Без данък: 32.0414 лв.

 XCOM1088 WDM FTTH Оптичен приемник на 1550нм

XCOM1088 WDM FTTH Оптичен приемник на 1550нм

Модел с вграден филтър 1550nm (XCOM1088-WF за PON мрежи)  Receiving Optical Power&nbs..

39.5674 лв. Без данък: 32.9728 лв.

 Бърз конектор SC/PC за механичен сплайс за FTTH кабел Модел 2

Бърз конектор SC/PC за механичен сплайс за FTTH кабел Модел 2

Техническа информация ..

1.1760 лв. Без данък: 0.9800 лв.

 Бърз конектор SC/PC за механичен сплайс за FTTH кабел Модел 3

Бърз конектор SC/PC за механичен сплайс за FTTH кабел Модел 3

Техническа информация - инструкция..

1.1760 лв. Без данък: 0.9800 лв.

 Захранващ трансформатор 220V/60V/800W -10А

Захранващ трансформатор 220V/60V/800W -10А

Захранващ трансформатор с входно напрежение 220V AC. Изходно напрежение 60V AC. Мощност&nb..

198.0000 лв. Без данък: 165.0000 лв.

 Измервател на оптична мощност (power meter)

Измервател на оптична мощност (power meter)

Измерва дължини на вълната: 850/1300/1310/1490/1550/1625nm Вградено фенерче Сменяеми адаптери..

116.2434 лв. Без данък: 96.8695 лв.

 Измервател на оптична мощност (power meter)

Измервател на оптична мощност (power meter)

Измерва дължини на вълната в диапазона: 850-1625nm Обхват: -70 до +10dbm Сменяеми адаптери за SC..

107.3016 лв. Без данък: 89.4180 лв.

 Измервател на оптична мощност (power meter) + VFL (светулка)

Измервател на оптична мощност (power meter) + VFL (светулка)

Измерва дължини на вълната: 850/1300/1310/1490/1550/1625nm +26 ~ -50dBm Вграден източник н..

145.3042 лв. Без данък: 121.0869 лв.

 Твърд диск Seagate HDD SkyHawk 3.5" 1TB SATA 6Gb/s 5900RPM ST1000VX005

Твърд диск Seagate HDD SkyHawk 3.5" 1TB SATA 6Gb/s 5900RPM ST1000VX005

Manufacturer: SEAGATEMnfr Part #: ST1000VX005Family: SkyHawkCapacity: 1 TBModel:..

124.2000 лв. Без данък: 103.5000 лв.

19" Switch 16 port  TP-LINK  TL--SF1016DS 10/100Mb, неуправляем

19" Switch 16 port TP-LINK TL--SF1016DS 10/100Mb, неуправляем

16 10/100M RJ45 ports.Innovative energy-efficient technology saves power up to 75%Supports MAC addre..

73.3228 лв. Без данък: 61.1023 лв.

19" Switch 16 port  TP-LINK  TL--SG1016D 10/100/1000Mb, неуправляем

19" Switch 16 port TP-LINK TL--SG1016D 10/100/1000Mb, неуправляем

16 10/100/1000Mbps portsInnovative energy-efficient technology saves power consumptionSupports MAC a..

140.8333 лв. Без данък: 117.3611 лв.

19" Switch 24 port  TP-LINK  TL--SG1024D 10/100/1000Mb, неуправляем

19" Switch 24 port TP-LINK TL--SG1024D 10/100/1000Mb, неуправляем

24 10/100/1000Mbps portsInnovative energy-efficient technology saves power consumptionSupports MAC a..

186.0000 лв. Без данък: 155.0000 лв.

24p SFP 10/100 + 4 combo ports (1000 copper and 1000 SFP)LAYER2

24p SFP 10/100 + 4 combo ports (1000 copper and 1000 SFP)LAYER2

 Software Feature Store and Forward Switching Mechanism Auto-Cross over for MDI/MDIX in TP port..

672.0000 лв. 411.1171 лв. Без данък: 560.0000 лв.

ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 36 влакна

ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 36 влакна

Parameters Specification MFD(1310nm) 9.2+/-0.4um ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 48 влакна

ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 48 влакна

Parameter Specification MFD (1310nm) 9.1±0.4um ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

AP Ubiquiti UniFi UAP 2.4Ghz 802.11bgn

AP Ubiquiti UniFi UAP 2.4Ghz 802.11bgn

Серията UniFi на Ubiquiti включва точки за достъп (access points) за външен и вътрешен монтаж от биз..

165.0000 лв. Без данък: 137.5000 лв.

AP Ubiquiti UniFi UAP AC Lite 2.4Ghz 802.11bgn

AP Ubiquiti UniFi UAP AC Lite 2.4Ghz 802.11bgn

Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LITEДвучестотно излъчване, Gigabit скоростUniFi AC Lite AP доставя 5..

202.5000 лв. Без данък: 168.7500 лв.

AP Ubiquiti UniFi UAP AC LR 2.4Ghz/5Ghz 802.11ac

AP Ubiquiti UniFi UAP AC LR 2.4Ghz/5Ghz 802.11ac

Tочка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LR1х 10/100/1000M Ethernet Port (RJ45)Захранване: 24V/0.5 А РоЕ адап..

255.0000 лв. Без данък: 212.5000 лв.

AP Ubiquiti UniFi UAP LR 2.4Ghz 802.11bgn

AP Ubiquiti UniFi UAP LR 2.4Ghz 802.11bgn

Серията UniFi на Ubiquiti включва точки за достъп (access points) за външен и вътрешен монтаж от биз..

210.0000 лв. Без данък: 175.0000 лв.

Attenuator SC/PC 10db

Attenuator SC/PC 10db

..

1.2000 лв. Без данък: 1.0000 лв.

Attenuator SC/PC 3db

Attenuator SC/PC 3db

..

1.8000 лв. Без данък: 1.5000 лв.

Attenuator SC/PC 5db

Attenuator SC/PC 5db

..

1.8000 лв. Без данък: 1.5000 лв.

Attenuator SC/PC 7db

Attenuator SC/PC 7db

..

1.2000 лв. Без данък: 1.0000 лв.

CAM Модул за условен достъп - bestCAS

CAM Модул за условен достъп - bestCAS

..

60.0000 лв. Без данък: 50.0000 лв.

DC букса женска 5,5mm

DC букса женска 5,5mm

Приложение:Камери за видеонаблюдениеБитова електроникаСуичове, рутери..

0.5588 лв. Без данък: 0.4657 лв.

DC букса мъжка 5,5mm

DC букса мъжка 5,5mm

Приложение:Камери за видеонаблюдениеБитова електроникаСуичове, рутери..

0.5588 лв. Без данък: 0.4657 лв.

Denys H.265 IPTV+ STB

Denys H.265 IPTV+ STB

Denys H.265 IPTV+IPTV приемникът работи под управлението на Linux OS и има инсталирани нeобходимите ..

72.0000 лв. Без данък: 60.0000 лв.

DKS Дюбел-скоба 3-13

DKS Дюбел-скоба 3-13

Материал без халоген: PP, UV-устойчив, температурен обхват: –10 до +85 °C ..

0.1160 лв. Без данък: 0.0967 лв.

Draka LSHF 24F G652D + 24F G655

Draka LSHF 24F G652D + 24F G655

Комбиниран оптичен кабел Draka24 влакна G652D24 влакна G655Доставка с поръчаСрок за доставка: 30 дни..

6.1608 лв. Без данък: 5.1340 лв.

Draka LWL U-DQ(ZN)BH ZB 12F OS2 G652.D 2kN

Draka LWL U-DQ(ZN)BH ZB 12F OS2 G652.D 2kN

Оптичен кабел Draka - 12 влакна, Single Mode, G652.D..

1.1220 лв. Без данък: 0.9350 лв.

Draka LWL U-DQ(ZN)BH ZB 4F OS2 G652.D 2kN

Draka LWL U-DQ(ZN)BH ZB 4F OS2 G652.D 2kN

Оптичен кабел Draka - 4 влакна, Single Mode, G652.D..

0.7884 лв. Без данък: 0.6570 лв.

DSS 10 - 4-12 мм Двойна крепежна скоба

DSS 10 - 4-12 мм Двойна крепежна скоба

Материал без халоген: PP, UV-устойчив, температурен обхват: -10 до +85 °C ..

0.1231 лв. Без данък: 0.1026 лв.

EDFA 20dbm - 1550nm

EDFA 20dbm - 1550nm

EDFA усилвател с за предаване на аналогов и цифров сигнал с 20dbm усилване.Използван е високоли..

2,378.5187 лв. Без данък: 1,982.0989 лв.

EDFA 22dbm - 1550nm

EDFA 22dbm - 1550nm

EDFA усилвател с за предаване на аналогов и цифров сигнал с 22dbm усилване.Използван е високоли..

2,378.5187 лв. Без данък: 1,982.0989 лв.

ELAN Алармен  кабел 6x0,22mm CCA

ELAN Алармен кабел 6x0,22mm CCA

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м ​Произход: Италия Техническа информаци..

0.3443 лв. Без данък: 0.2869 лв.

ELAN Алармен  кабел 6x0,22mm CCA екраниран

ELAN Алармен кабел 6x0,22mm CCA екраниран

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м ​Произход: Италия Техническа информаци..

0.3826 лв. Без данък: 0.3188 лв.

ELAN Алармен  кабел 6x0,22mm Cu

ELAN Алармен кабел 6x0,22mm Cu

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м ​Произход: Италия Техническа информаци..

0.4476 лв. Без данък: 0.3730 лв.

ELAN Алармен  кабел 6x0,22mm Cu екраниран

ELAN Алармен кабел 6x0,22mm Cu екраниран

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м Произход: Италия Техническа информац..

0.4846 лв. Без данък: 0.4038 лв.

ELAN Алармен  кабел 8x0,22mm CCA

ELAN Алармен кабел 8x0,22mm CCA

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м ​Произход: Италия Техническа информаци..

0.4080 лв. Без данък: 0.3400 лв.

ELAN Алармен  кабел 8x0,22mm CCA екраниран

ELAN Алармен кабел 8x0,22mm CCA екраниран

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м ​Произход: Италия Техническа информаци..

0.4654 лв. Без данък: 0.3878 лв.

ELAN Алармен  кабел 8x0,22mm Cu

ELAN Алармен кабел 8x0,22mm Cu

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м ​Произход: Италия Техническа информаци..

0.5592 лв. Без данък: 0.4660 лв.

ELAN Алармен  кабел 8x0,22mm Cu екраниран

ELAN Алармен кабел 8x0,22mm Cu екраниран

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м Произход: Италия Техническа информация..

0.6503 лв. Без данък: 0.5419 лв.

ELAN Пожароустойчив кабел 2x0.50 GR3 TW

ELAN Пожароустойчив кабел 2x0.50 GR3 TW

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м Произход: Италия ELAN A.F. JACKET 400V L..

0.7013 лв. Без данък: 0.5844 лв.

ELAN Пожароустойчив кабел 2x1.00 GR3 TW

ELAN Пожароустойчив кабел 2x1.00 GR3 TW

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м Произход: Италия ELAN A.F. JACKET 4..

1.0456 лв. Без данък: 0.8713 лв.

ELAN Пожароустойчив кабел 2x1.50 GR3 400V

ELAN Пожароустойчив кабел 2x1.50 GR3 400V

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м Произход: Италия ELAN A.F. JACKET 4..

1.2750 лв. Без данък: 1.0625 лв.

ESD 30 Евро крепежен анкер

ESD 30 Евро крепежен анкер

Светло сив материал без халоген: PA 6, UV-устойчив, Температурен обхват: -20 до +85 °C Кабелните връ..

0.2196 лв. Без данък: 0.1830 лв.

ETL Сертификат LAN

ETL Сертификат LAN

ETL Сертификат - Изтегли ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

F - конектор за кабел RG6 CU

F - конектор за кабел RG6 CU

F - конектор за кабел RG6 ..

0.1833 лв. Без данък: 0.1528 лв.

F/UTP CAT5 24AWG CU LSZH 305m - сив

F/UTP CAT5 24AWG CU LSZH 305m - сив

LAN кабел FTP Cat5e 24AWG медни проводници 0,50мм(+-0,01mm). сив (с UV защита) за външно полагане, с..

0.6371 лв. Без данък: 0.5309 лв.

FTP CAT5e 24AWG CCA BEST

FTP CAT5e 24AWG CCA BEST

UV защита на външната PVC изолация, 40Ω съпротивление на всеки проводник, диаметър на..

0.2772 лв. Без данък: 0.2310 лв.

FTP Cat5e 24AWG CCA STANDARD

FTP Cat5e 24AWG CCA STANDARD

LAN кабел FTP Cat5e 24AWG CCA STANDARD Xcom 0,51мм (+-0,01mm )диаметър на проводника. Покрива тест 6..

0.2056 лв. Без данък: 0.1713 лв.

FTP Cat5e 24AWG CU - меден, сив

FTP Cat5e 24AWG CU - меден, сив

LAN кабел FTP Cat5e 24AWG медни проводници 0,51мм(+-0,01mm). Сив или черен (с UV защита) за външно п..

0.4830 лв. Без данък: 0.4025 лв.

FTP Cat5e 24AWG CU - меден, черен

FTP Cat5e 24AWG CU - меден, черен

LAN кабел FTP Cat5e 24AWG медни проводници 0,51мм(+-0,01mm). Сив или черен (с UV защита) за външно п..

0.5029 лв. Без данък: 0.4191 лв.

FTP CAT5e 24AWG CU Fluke, ETL certified - сив

FTP CAT5e 24AWG CU Fluke, ETL certified - сив

LAN кабел FTP Cat5e 24AWG медни проводници 0,51мм(+-0,01mm). сив (с UV защита) за външно полагане, с..

0.5733 лв. Без данък: 0.4777 лв.

FTP CAT5e 24AWG CU Fluke, ETL certified - черен

FTP CAT5e 24AWG CU Fluke, ETL certified - черен

LAN кабел FTP Cat5e 24AWG медни проводници 0,51мм(+-0,01mm). Черен (с UV защита  )за външно пол..

0.5817 лв. Без данък: 0.4847 лв.

FTP Cat5e 24AWG Patch - многожилен

FTP Cat5e 24AWG Patch - многожилен

FTP Cat5e 24AWG Patch Многожилен, четири усукани помеднени двойки по 0,50mm, сив, метриран, кутия по..

0.4807 лв. Без данък: 0.4006 лв.

FTP Cat6 23AWG LSZH

FTP Cat6 23AWG LSZH

FTP Cat6 23AWG, 4 медни усукани двойки 0.575мм, сива PVC изолация, алуминиев екран, на макара п..

0.7560 лв. Без данък: 0.6300 лв.

FTP Cat6A 23AWG LSZH

FTP Cat6A 23AWG LSZH

FTP Cat6A 23AWG, 4 медни усукани двойки 0.575мм, сива PVC изолация, алуминиев екран, на макара ..

1.0059 лв. Без данък: 0.8382 лв.

FTP/M Cat5e 24AWG Cu + 2x0,50mm CU захранващи проводници

FTP/M Cat5e 24AWG Cu + 2x0,50mm CU захранващи проводници

FTP/M Cat5e 24AWG Cu + 2x0,50mm CU, LAN кабел с носач и два захранващи проводника. Приложение - в LA..

0.9093 лв. Без данък: 0.7577 лв.

FTP/M Cat5e 24AWG Cu + 2x0,75mm CCA захранващи проводници

FTP/M Cat5e 24AWG Cu + 2x0,75mm CCA захранващи проводници

FTP/M Cat5e 24AWG Cu + 2x0,75mm CCA, LAN кабел с носач и два захранващи проводника. Приложение - в L..

0.8232 лв. Без данък: 0.6860 лв.

FTP/M Cat5e 24AWG Cu + 2x0,75mm CU захранващи проводници

FTP/M Cat5e 24AWG Cu + 2x0,75mm CU захранващи проводници

FTP/M Cat5e 24AWG Cu + 2x0,75mm CU, LAN кабел с носач и два захранващи проводника. Приложение - в LA..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

FTP/M Cat5e 24AWG CU - меден с носещо въже

FTP/M Cat5e 24AWG CU - меден с носещо въже

LAN кабел FTP/М Cat5e 24AWG CU Xcom със стоманено носещо въже за по-висока якост и издръжливост..

0.5355 лв. Без данък: 0.4462 лв.

FTP/М Cat5e 24AWG CCA с носещо въже

FTP/М Cat5e 24AWG CCA с носещо въже

LAN кабел FTP/М CАТ5Е 24AWG CCA Xcom със стоманено носещо въже за висока якост и издръжливост н..

0.3375 лв. Без данък: 0.2812 лв.

FTTH Оптичен приемник с 4 изхода

FTTH Оптичен приемник с 4 изхода

Изходно ниво - Vo=88dBμV ( Pin=-2dBm ) Техническа информация ..

63.4200 лв. Без данък: 52.8500 лв.

FTTH оптичен приемник с вход и изход за PON

FTTH оптичен приемник с вход и изход за PON

Модел:  XC1075WDАлуминиев корпус, външно захранване 12V Минимално входно ниво: -10dbm..

49.1799 лв. Без данък: 40.9832 лв.

FTTH плосък кабел 24 влакна с FRP

FTTH плосък кабел 24 влакна с FRP

Плосък FTTH кабел 24 влакна в 2 туби и 2 FRP. Подходящ за въздушен монтаж с обтегачи за плосък ..

1.1390 лв. Без данък: 0.9492 лв.

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH оптичен кабел с две G.657A1 оптични влакна, два FRP  уkрепва..

0.1676 лв. Без данък: 0.1396 лв.

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH с 2 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH оптичен кабел с две G.657A1 оптични влакна, два FRP  уkрепва..

0.1764 лв. Без данък: 0.1470 лв.

FTTH с 4 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH с 4 влакнa с носач LSZH с FRP

FTTH оптичен кабел с четири G.657A1 оптични влакна, два FRP  уkре..

0.2562 лв. Без данък: 0.2135 лв.

GCYFY-144F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY-144F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY, Оптичен кабел за издухване, G652D12 туби * 12 влакна G652DДебелина на тубата: 1.45mmБрой..

4.2210 лв. Без данък: 3.5175 лв.

GCYFY-24F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY-24F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY, Оптичен кабел за издухване, G652D2 туби * 12 влакна G652DДебелина на тубата: 1.45mmБрой пълни..

0.9450 лв. Без данък: 0.7875 лв.

GCYFY-48F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY-48F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY, Оптичен кабел за издухване, G652D4 туби * 12 влакна G652DДебелина на тубата: 1.45mmБрой ..

1.7115 лв. Без данък: 1.4262 лв.

GCYFY-72F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY-72F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY, Оптичен кабел за издухване, G652D6 туби * 12 влакна G652DДебелина на тубата: 1.45mmБрой ..

2.1000 лв. Без данък: 1.7500 лв.

GCYFY-96F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY-96F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY, Оптичен кабел за издухване, G652D8 туби * 12 влакна G652DДебелина на тубата: 1.45mmБрой ..

2.8560 лв. Без данък: 2.3800 лв.

GPON SFP High Power C++

GPON SFP High Power C++

Клас: C++ GPON 1490/1310nm   ..

116.2434 лв. Без данък: 96.8695 лв.

GYFTY 24 влакна

GYFTY 24 влакна

Оптичен кабел GYFTY 24 влакна БЕЗ МЕТАЛЕН ЕЛЕМЕНТ,SM,G652D Fujikura, 4 туби по 6 влакна, у..

1.1623 лв. Без данък: 0.9686 лв.

GYFTY 48 влакна

GYFTY 48 влакна

Оптичен кабел GYFTY 48 влакна БЕЗ МЕТАЛЕН ЕЛЕМЕНТ,SM,G652D Fujikura, 4 туби по 12 вла..

1.8564 лв. Без данък: 1.5470 лв.

GYFZY-24B4+24B1.3

GYFZY-24B4+24B1.3

Комбиниран оптичен кабел24 влакна G652D24 влакна G655Доставка с поръчаСрок за доставка: 80 дни ..

2.8875 лв. Без данък: 2.4062 лв.

GYTA53 12 влакна

GYTA53 12 влакна

Двойна изолация удобен за директно заравяне. SM,G652D Fujikura Техническа Информация ..

0.5876 лв. Без данък: 0.4897 лв.

GYTA53 24 влакна

GYTA53 24 влакна

Двойна изолация удобен за директно заравяне. SM,G652D Fujikura Техническа Информация ..

0.7537 лв. Без данък: 0.6281 лв.

GYTS 144 влакна брониран

GYTS 144 влакна брониран

Оптичен кабел GYTS 144 влакна,SM,G652D Fujikura, 12 туби по 12 влакна,стоманена броня..

4.2000 лв. Без данък: 3.5000 лв.

GYTS 24 влакна брониран

GYTS 24 влакна брониран

Оптичен кабел GYTS 24 влакна,SM,G652D Fujikura,4 туби по 6 влакна,стоманена броня,удобен за подземно..

1.3009 лв. Без данък: 1.0841 лв.

GYTS 48 влакна брониран

GYTS 48 влакна брониран

Оптичен кабел GYTS 48 влакна,SM,G652D Fujikura, 8 туби по 6 влакна,стоманена броня,удобен ..

1.8564 лв. Без данък: 1.5470 лв.

Показани 1 от 100 | 1069 (11 Страници)