Търсене

Продукти, отговарящи на критериите от търсенето

Продукти, добавени за сравняване: 0


 XCOM1082A FTTH оптичен приемник с АРУ

XCOM1082A FTTH оптичен приемник с АРУ

Този мини оптичен приемник е проектиран специално за FTTH мрежи. Отлични показатели, 1 RF изход,вгра..

23.9192 лв. Без данък: 19.9327 лв.

 XCOM1082A FTTH оптичен приемник с АРУ и филтър на 1550nm

XCOM1082A FTTH оптичен приемник с АРУ и филтър на 1550nm

Този мини оптичен приемник е проектиран специално за FTTH мрежи. Отлични показатели, 1 RF изход,вгра..

26.1549 лв. Без данък: 21.7957 лв.

 XCOM1088 FTTH оптичен приемник с АРУ

XCOM1088 FTTH оптичен приемник с АРУ

Този мини оптичен приемник е проектиран специално за FTTH мрежи. Отлични показатели, два RF изхода,в..

38.4497 лв. Без данък: 32.0414 лв.

 XCOM1088 WDM FTTH Оптичен приемник на 1550нм

XCOM1088 WDM FTTH Оптичен приемник на 1550нм

Модел с вграден филтър 1550nm (XCOM1088-WF за PON мрежи)  Receiving Optical Power&nbs..

39.5674 лв. Без данък: 32.9728 лв.

FTTH Оптичен приемник с 4 изхода

FTTH Оптичен приемник с 4 изхода

Изходно ниво - Vo=88dBμV ( Pin=-2dBm ) Техническа информация ..

63.4200 лв. Без данък: 52.8500 лв.

FTTH оптичен приемник с вход и изход за PON

FTTH оптичен приемник с вход и изход за PON

Модел:  XC1075WDАлуминиев корпус, външно захранване 12V Минимално входно ниво: -10dbm..

49.1799 лв. Без данък: 40.9832 лв.

XCOM1002JE (8602JE) Оптичен приемник с CPU и AGC 60V

XCOM1002JE (8602JE) Оптичен приемник с CPU и AGC 60V

ЦЕНАТА Е ПРОМОЦИОНАЛНА! CPU регулируем АРУ +2dBm~-9/-8/-7dbm.Работно напрежение 60V .Херметична к..

172.1296 лв. Без данък: 143.4414 лв.

XCOM100A FTTH оптичен приемник с АРУ

XCOM100A FTTH оптичен приемник с АРУ

FTTH оптичен приемник, RF изход, АРУ  Оптично входно ниво: -18~0dBm Изходно ниво на RF: 78d..

30.0000 лв. Без данък: 25.0000 лв.

XCOM100AW-BF FTTH оптичен приемник за PON с вход и изход

XCOM100AW-BF FTTH оптичен приемник за PON с вход и изход

FTTH оптичен приемник подходящ за PON мрежи, RF изход, АРУ вграден филтър WDM на 1550nm. ..

60.3828 лв. Без данък: 50.3190 лв.

XCOM8602 Oптичен приемник XCOM8602 с АРУ  220V

XCOM8602 Oптичен приемник XCOM8602 с АРУ 220V

Оптичен приемник за външен монтаж ,честотен диапазон 47 ~ 862MHz, АGC сработва при входно оптично ни..

165.4233 лв. Без данък: 137.8527 лв.

XCOM8602 Oптичен приемник XCOM8602 с АРУ  60V

XCOM8602 Oптичен приемник XCOM8602 с АРУ 60V

Оптичен приемник за външен монтаж ,честотен диапазон 47 ~ 862MHz, АGC сработва при входно оптично ни..

165.4233 лв. Без данък: 137.8527 лв.

XCOM8602-JL Оптичен приемник с AGC и обратен канал

XCOM8602-JL Оптичен приемник с AGC и обратен канал

Оптичен приемник с AGC, обратен канал 5-65mhz оптично ниво :–8.0dBm~+2dBm Оптичен приемник за външе..

270.0000 лв. 270.0000 лв. Без данък: 225.0000 лв.

XCOM9082B Оптичен приемник, -8...-1dBm 220V

XCOM9082B Оптичен приемник, -8...-1dBm 220V

Оптичен приемник с два изхода за ниско оптично ниво -8...-1dBm без обратен канал,изходна мощност - &..

98.3598 лв. Без данък: 81.9665 лв.

XCOM9082B Оптичен приемник, -8...-1dBm 60V

XCOM9082B Оптичен приемник, -8...-1dBm 60V

Оптичен приемник с два изхода за ниско оптично ниво -8...-1dBm без обратен канал,изходна мощност - &..

98.3598 лв. Без данък: 81.9665 лв.

Оптична релейна станция 1310nm

Оптична релейна станция 1310nm

Устройство обединяващо Оптичен нод и Оптичен Трансмитер. Намира широко приложение в хибридно-оп..

2,435.9999 лв. Без данък: 2,029.9999 лв.

Пасивен оптичен нод SC/APC, female RF, XC1201

Пасивен оптичен нод SC/APC, female RF, XC1201

Пасивен оптичен приемник SC/APCТехническа информация..

13.4127 лв. Без данък: 11.1772 лв.

Пасивен оптичен нод SC/APC, Filter 1550nm, female RF, XC1201F

Пасивен оптичен нод SC/APC, Filter 1550nm, female RF, XC1201F

Пасивен оптичен приемник SC/APC с филтър на 1550nmТехническа информация..

14.3069 лв. Без данък: 11.9224 лв.

Резервно захранване 220V - 24V

Резервно захранване 220V - 24V

Резервно захранване 220V - 24V, подходящо за ремонт на оптични приемници и усилватели.Размери: 105Х5..

18.0000 лв. Без данък: 15.0000 лв.

Резервно захранване HQ 220V - 24V, 8V

Резервно захранване HQ 220V - 24V, 8V

Висококачествено захранване 220V - 24V, 8V, 1.5A, подходящо за ремонт на оптични приемници и усилват..

18.0000 лв. Без данък: 15.0000 лв.

Показани 1 от 19 | 19 (1 Страници)