Търсене

Продукти, отговарящи на критериите от търсенето

Продукти, добавени за сравняване: 0


GYTY 72 влакна

GYTY 72 влакна

Оптичен кабел GYTY 72 влакна,SM,G652D Fujikura, 6 туби по 12 влакна,удобен за подземн..

2.6775 лв. Без данък: 2.2312 лв.

GYTY 96 влакна

GYTY 96 влакна

Оптичен кабел GYTY 96 влакна,SM,G652D Fujikura, 8 туби по 12 влакна,удобен за подземн..

3.0030 лв. Без данък: 2.5025 лв.

GYXTC8Y 12 влакна с носещо въже

GYXTC8Y 12 влакна с носещо въже

Оптичен кабел подходящ за въздушно полагане. Fujikura G652D Стоманен носач 1.8мм ​Външени диа..

0.7350 лв. Без данък: 0.6125 лв.

GYXTC8Y 24 влакна с носещо въже

GYXTC8Y 24 влакна с носещо въже

4 tubes x 6 fibersПодходящ за въздушно полагане. Техническа информация ..

1.3726 лв. Без данък: 1.1438 лв.

GYXTC8Y 4 влакна с носещо въже

GYXTC8Y 4 влакна с носещо въже

Оптичен кабел подходящ за въздушно полагане. Fujikura G652D Стоманен носач 1.6мм Външени диам..

0.5460 лв. Без данък: 0.4550 лв.

GYXTC8Y 8 влакна с носещо въже

GYXTC8Y 8 влакна с носещо въже

Подходящ за въздушно полагане. Стоманен носач 1.8мм Техническа информация ..

0.6825 лв. Без данък: 0.5687 лв.

GYXTW 12 влакна брониран

GYXTW 12 влакна брониран

Брониран оптичен кабел 12 влакна с две стоманени носещи въжета и една туба, подходящ за директн..

0.6510 лв. Без данък: 0.5425 лв.

GYXTW 24 влакна брониран

GYXTW 24 влакна брониран

Брониран оптичен кабел 24 влакна с две стоманени носещи въжета и една туба, подходящ за директно зар..

0.9450 лв. Без данък: 0.7875 лв.

GYXTW 4 влакна брониран

GYXTW 4 влакна брониран

Брониран оптичен кабел 4 влакна с две стоманени носещи въжета и една туба, подходящ за дир..

0.4410 лв. Без данък: 0.3675 лв.

GYXTW 8 влакна брониран

GYXTW 8 влакна брониран

Брониран оптичен кабел 8 влакна с две стоманени носещи въжета и една туба, подходящ за директно..

0.5502 лв. Без данък: 0.4585 лв.

GYXTY 12 влакна

GYXTY 12 влакна

Oптичен кабел 12 влакна с две стоманени носещи въжета, подходящ за директно заравяне в земята и за в..

0.6510 лв. Без данък: 0.5425 лв.

GYXTY 12F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø6.0

GYXTY 12F, стоманена тел 2x0,80mm | Ø6.0

GYXTY 12F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø6.0 Неброниран оптичен кабел..

0.6214 лв. Без данък: 0.5178 лв.

GYXTY 24F, стоманена тел 2x0,90mm  | Ø7.5

GYXTY 24F, стоманена тел 2x0,90mm | Ø7.5

GYXTY 24F, стоманена тел 2x0,90mm  | Ø7.5 Неброниран оптичен кабел..

0.8820 лв. Без данък: 0.7350 лв.

GYXTY 4 влакна + 2х1.00mm стоманени елементи

GYXTY 4 влакна + 2х1.00mm стоманени елементи

Oптичен кабел 4 влакна с две стоманени носещи въжета, подходящ за директно заравяне в земята и ..

0.4095 лв. Без данък: 0.3412 лв.

GYXTY 8 влакна

GYXTY 8 влакна

Oптичен кабел 8 влакна с две стоманени носещи въжета, подходящ за директно заравяне в земята и ..

0.5250 лв. Без данък: 0.4375 лв.

GYXTY 8F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø6.0

GYXTY 8F, стоманена тел 2x0,80mm | Ø6.0

GYXTY 8F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø5.7 Неброниран оптичен кабел ..

0.4620 лв. Без данък: 0.3850 лв.

HDPE тръба Ф25 х 1.9мм - гладкостенна

HDPE тръба Ф25 х 1.9мм - гладкостенна

Дължина: 500м Дебелина: 1.9мм Доставката е с предварителна заявка...

0.8100 лв. Без данък: 0.6750 лв.

HDPE тръба Ф32 x 1,9mm

HDPE тръба Ф32 x 1,9mm

Дължина: 500м Доставката е с предварителна заявка. ..

0.9600 лв. Без данък: 0.8000 лв.

HDPE тръба Ф32 x 2,9mm

HDPE тръба Ф32 x 2,9mm

Дължина: 500м Доставката е с предварителна заявка. ..

1.2000 лв. Без данък: 1.0000 лв.

HDPE тръба Ф40 х 3,0mm

HDPE тръба Ф40 х 3,0mm

Дължина: 500м Доставката е с предварителна заявка. ..

1.4550 лв. Без данък: 1.2125 лв.

Huawei 16-GPON Port Interface Card with C+ SFP module

Huawei 16-GPON Port Interface Card with C+ SFP module

Huawei 16-GPON Port Interface Card with C+ SFP module Apply to Huawei MA5683T, MA5680T, MA5..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Huawei 8-GPON Port Interface Card with C+ SFP module

Huawei 8-GPON Port Interface Card with C+ SFP module

Support split ration 1:128 WDM, use single mode single core fiber Transmit Speed: 2.488Gbit/s, R..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Huawei MA5600T Series MA5683T

Huawei MA5600T Series MA5683T

Huawei SmartAx OLT MA5683T Typical Configuration, include 1*MA5683T Chassis, 2*SCUN Main Control Boa..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Huawei ONT 1GE

Huawei ONT 1GE

Техническа информация ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Huawei ONT 4GE+2POTS+1BBU

Huawei ONT 4GE+2POTS+1BBU

Модел: HG8240H  Техническа Информация ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Huawei ONT 4GE+2POTS+1USB+WIFI+C+

Huawei ONT 4GE+2POTS+1USB+WIFI+C+

Техническа информация ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Huawei/ZTE Dual Modules ETP4830-A1

Huawei/ZTE Dual Modules ETP4830-A1

Техническа Информация Wide range of AC input voltage from 85V to 300V Wide operation temperature ra..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

IP - QAM модулатор

IP - QAM модулатор

1. IP- QAM модулатор D-Master 9000  1RU шаси с възможност до три IP-QAM модула с до 16 QAM чес..

3,905.9998 лв. Без данък: 3,254.9998 лв.

JetLan5e+ FTP Cat5E ПАЧ, 200MHz, LSZH, 305m

JetLan5e+ FTP Cat5E ПАЧ, 200MHz, LSZH, 305m

General Cable JetLan5e+ FTP Cat5E PATCH, 200MHz, PVC или LSZH, 1000m Този кабел е пр..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan5e+ FTP Cat5E, 200MHz, LSZH, 305m

JetLan5e+ FTP Cat5E, 200MHz, LSZH, 305m

General Cable JetLan5e+ FTP Cat5E, 200MHz, LSZH, 305m Този екраниран кабел осигурява отли..

0.7560 лв. Без данък: 0.6300 лв.

JetLan5e+ FTP Cat5E, 200MHz, PVC, 305m

JetLan5e+ FTP Cat5E, 200MHz, PVC, 305m

ПРОМОЦИЯ до 08.08.2016 General Cable JetLan5e+ FTP Cat5E, 200MHz, PVC, 305m Този екранир..

0.6960 лв. Без данък: 0.5800 лв.

JetLan5e+ FTP Пач кабел LSZH

JetLan5e+ FTP Пач кабел LSZH

JetLan5e+ FTP Пач кабел LSZH JetLan5e пач кабелите използват високо-скоростен UTP или FTP пачк..

3.6750 лв. Без данък: 3.0625 лв.

JetLan5e+ FTP Пач кабел PVC

JetLan5e+ FTP Пач кабел PVC

JetLan5e+ FTP Пач кабел PVC JetLan5e пач кабелите използват високо-скоростен UTP или FTP пачко..

3.4650 лв. Без данък: 2.8875 лв.

JetLan5e+ UTP Cat5E ПАЧ, 200MHz, LSZH, 305m

JetLan5e+ UTP Cat5E ПАЧ, 200MHz, LSZH, 305m

General Cable JetLan5e+ UTP Cat5E PATCH, 200MHz, PVC или LSZH, 1000m Този кабел е пр..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan5e+ UTP Cat5E, 200MHz, LSZH, 305m

JetLan5e+ UTP Cat5E, 200MHz, LSZH, 305m

General Cable JetLan5e+ UTP Cat5E, 200MHz, LSZH, 305m Този кабел предлага отлични характе..

0.5880 лв. Без данък: 0.4900 лв.

JetLan5e+ UTP Cat5E, 200MHz, PVC, 305m

JetLan5e+ UTP Cat5E, 200MHz, PVC, 305m

  General Cable JetLan5e+ UTP Cat5E, 200MHz, PVC, 305m Този кабел предлага отли..

0.5280 лв. Без данък: 0.4400 лв.

JetLan5e+ UTP Пач кабел LSZH

JetLan5e+ UTP Пач кабел LSZH

JetLan5e+ UTP Пач кабел LSZH JetLan5e пач кабелите използват високо-скоростен UTP или FTP пачк..

3.1500 лв. Без данък: 2.6250 лв.

JetLan6+ FTP CAT6 350MHz LSZH

JetLan6+ FTP CAT6 350MHz LSZH

JetLan6+ FTP Cat6 350MHz LSZH Този indoor кабел съответства на най-добрите ни технологиii за в..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan6+ FTP CAT6 350MHz PVC

JetLan6+ FTP CAT6 350MHz PVC

JetLan6+ FTP Cat6 350MHz PVC Този indoor кабел съответства на най-добрите ни технологиii за ..

0.9240 лв. Без данък: 0.7700 лв.

JetLan6+ SSTP CAT6 600MHz LSZH

JetLan6+ SSTP CAT6 600MHz LSZH

JetLan6+ SSTP CAT6 600MHz LSZH Този кабел е проектиран за вътрешни инсталации и производството на п..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan6+ SSTP Пач кабел CAT6 LSZH

JetLan6+ SSTP Пач кабел CAT6 LSZH

JetLan6+ SSTP Пач кабел CAT6 LSZH JetLan6+ пач кабелите използват високо-скоростен UTP или FTP пачк..

4.2000 лв. Без данък: 3.5000 лв.

JetLan6+ UTP CAT6 250MHz ПАЧ PVC / LSZH

JetLan6+ UTP CAT6 250MHz ПАЧ PVC / LSZH

UTP Cat6 250MHz ПАЧ PVC / LSZH Тези кабели са проектирани за вътрешна инсталация или производство н..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan6+ UTP CAT6 500MHz LSZH

JetLan6+ UTP CAT6 500MHz LSZH

JetLan6+ UTP Cat6 500MHz LSZH Този indoor кабел отговаря на най-високите технологии за бърз пренос ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan6+ UTP CAT6 500MHz PVC

JetLan6+ UTP CAT6 500MHz PVC

JetLan6+ UTP Cat6 500MHz PVC Този indoor кабел отговаря на най-високите технологии за бърз пренос н..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan6+ UTP Пач кабел CAT6 LSZH

JetLan6+ UTP Пач кабел CAT6 LSZH

JetLan6+ UTP Пач кабел CAT6 LSZH JetLan6+ пач кабелите използват високо-скоростен UTP или FTP пачко..

3.1500 лв. Без данък: 2.6250 лв.

JetLan6A F/FTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A F/FTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A F/FTP CAT6A 500MHz LSZH Този екраниран кабел(с индивидуална екранировка на всяка двойка + ..

1.3200 лв. Без данък: 1.1000 лв.

JetLan6A F/UTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A F/UTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A F/UTP CAT6A 500MHz LSZH Този екраниран кабел се използва за високоскоростен пренос на данн..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan6A S/FTP CAT6A 500MHz PVC

JetLan6A S/FTP CAT6A 500MHz PVC

JetLan6A S/FTP CAT6A 500MHz PVC Кабелът е сив със PVC обвивка и отговаря на следните стандарти: IE..

1.4700 лв. Без данък: 1.2250 лв.

JetLan6A U/FTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A U/FTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A U/FTP CAT6A 500MHz LSZH Този екраниран кабел(с индивидуална екранировка на всяка двойка) с..

1.2600 лв. Без данък: 1.0500 лв.

JetLan6A U/UTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A U/UTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A U/UTP CAT6A 500MHz LSZH Този неекраниран кабел се използва за високоскоростен пренос ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan7+  FFTP CAT7 600MHz LSZH or PVC

JetLan7+ FFTP CAT7 600MHz LSZH or PVC

F-FTP 4-pair and 2x4-pair LSZH and PVC – Category 7 High-Speed Cables for video, local area net..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

JetLan7+ SFTP CAT7 600MHz LSZH

JetLan7+ SFTP CAT7 600MHz LSZH

JetLan7+ SFTP CAT7 600MHz LSZH These screened and braided cables (individual screen on each pair pl..

1.6800 лв. Без данък: 1.4000 лв.

Jonard Tools CST-1900, Round Cable Stripper

Jonard Tools CST-1900, Round Cable Stripper

The CST-1900 is designed for fast and precise jacket removal of PVC, rubber, PE and other jacket mat..

86.1240 лв. Без данък: 71.7700 лв.

Jonard Tools FOD-2000, за надлъжно цепене на плосък кабел

Jonard Tools FOD-2000, за надлъжно цепене на плосък кабел

The FOD-2000 Fiber Optic Drop Cable Slitter is a patented tool that simplifies the slitting of drop ..

96.9990 лв. Без данък: 80.8325 лв.

KB Кабелна скоба 10

KB Кабелна скоба 10

Материал без халоген: PP, UV-устойчив, температурен обхват: –10 до +85 °C ..

0.6997 лв. Без данък: 0.5831 лв.

KB Кабелна скоба 20

KB Кабелна скоба 20

Материал без халоген: PP, UV-устойчив, температурен обхват: –10 до +85 °C ..

1.1281 лв. Без данък: 0.9401 лв.

Mercusys 300 Mbps Wi-Fi удължител на обхват

Mercusys 300 Mbps Wi-Fi удължител на обхват

300 Mbps Wi-Fi удължител на обхватMW300REРежимът Удължител на обхват усилва безжичния сигнал безпогр..

28.8000 лв. Без данък: 24.0000 лв.

Multi Port EDFA Amplifier - 1550nm

Multi Port EDFA Amplifier - 1550nm

EDFA усилвател за предаване на аналогов и цифров сигнал с възможност за 16 или 32 изхода и..

7,495.4635 лв. Без данък: 6,246.2196 лв.

ODF 24 порта 12 Duplex адаптера- плъзгащ

ODF 24 порта 12 Duplex адаптера- плъзгащ

Техническа Информация ..

61.5218 лв. Без данък: 51.2682 лв.

ODF 48 порта 3U

ODF 48 порта 3U

3U с отвори за 48 единични адаптера. Изваждащи се касети ..

52.5000 лв. Без данък: 43.7500 лв.

ODF 48 порта за стенен монтаж

ODF 48 порта за стенен монтаж

48 портов ODF за монтаж на стена (нехерметичен) ..

94.6489 лв. Без данък: 78.8741 лв.

ODF 8 порта - метален

ODF 8 порта - метален

Wall type distribution box, with cold-roll steel box, splicing unit, distribution unit and panel wit..

12.1855 лв. Без данък: 10.1545 лв.

ODF 8 порта - пластмасов

ODF 8 порта - пластмасов

Wall type distribution box, with cold-roll steel box, splicing unit, distribution unit and panel wit..

12.1855 лв. Без данък: 10.1545 лв.

ODF 96 порта - фиксиран

ODF 96 порта - фиксиран

2U с дуплексни адаптери Техническа Информация ..

92.2839 лв. Без данък: 76.9032 лв.

OLT с 16 PON порта V - L3 + WEB

OLT с 16 PON порта V - L3 + WEB

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

3,149.9998 лв. Без данък: 2,624.9999 лв.

OLT с 2 PON порта V - L2 + WEB

OLT с 2 PON порта V - L2 + WEB

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

965.7144 лв. Без данък: 804.7620 лв.

OLT с 4 PON порта A

OLT с 4 PON порта A

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

1,312.4999 лв. Без данък: 1,093.7499 лв.

OLT с 4 PON порта V - L3 + WEB

OLT с 4 PON порта V - L3 + WEB

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

1,295.6999 лв. Без данък: 1,079.7499 лв.

OLT с 8 GPON порта V - L3 + WEB

OLT с 8 GPON порта V - L3 + WEB

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

3,442.5928 лв. Без данък: 2,868.8274 лв.

OLT с 8 PON порта A

OLT с 8 PON порта A

Малко устройство подходящо за FTTX оптини мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуги..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

OLT с 8 PON порта C

OLT с 8 PON порта C

Малко устройство подходящо за FTTX оптични мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуг..

1,933.6642 лв. Без данък: 1,611.3868 лв.

OLT с 8 PON порта V - L3 + WEB

OLT с 8 PON порта V - L3 + WEB

Малко устройство подходящо за FTTX оптични мрежи осигуряващо Voice, IPTV, CATV и интернет услуг..

1,933.6642 лв. Без данък: 1,611.3868 лв.

ONT 1GE + 3FE + RF(CATV)

ONT 1GE + 3FE + RF(CATV)

EPON ONU is designed for fulfilling FTTH and triple play service demand of fixed network operators o..

107.3016 лв. Без данък: 89.4180 лв.

ONT 1GE V - без рутер функция

ONT 1GE V - без рутер функция

Забележка: без рутер функция! В комплекта не е включен пач кабел. Technical ite..

43.5914 лв. Без данък: 36.3261 лв.

ONT 1GE V DUAL

ONT 1GE V DUAL

Поддържа EPON & GPON. Рутер функция.Забележка: Поддържа: Routing, PPPOE, VLAN. В комплекта..

45.3789 лв. Без данък: 37.8157 лв.

ONT GPON, 1GE+3FE+WIFI, V2804RGW

ONT GPON, 1GE+3FE+WIFI, V2804RGW

V2804RGW terminal devices are designed for fulfilling FTTH and triple play service demand of fixed n..

69.3000 лв. Без данък: 57.7500 лв.

ONT ZTE F600 - 4GE

ONT ZTE F600 - 4GE

ZTE F600 ONT with 4LAN. The F600 is an indoor optical network terminal (ONT) in ZTE FTTH solution. B..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

ONT ZTE F643 - 1GE

ONT ZTE F643 - 1GE

Optical port: 1 x GPON interface (SC/PC) Transmission Distance: 0 ~ 20km Transmit rate: 2.488Gbps do..

48.3000 лв. Без данък: 40.2500 лв.

ONT ZTE F660 - 4GE + WIFI

ONT ZTE F660 - 4GE + WIFI

The F660 is a high-end home gateway in ZTE FTTH solution. By using the GPON technology, ultra-broadb..

77.7000 лв. Без данък: 64.7500 лв.

ONU 1GE + 3FE + RF(CATV)

ONU 1GE + 3FE + RF(CATV)

EPON ONU is designed for fulfilling FTTH and triple play service demand of fixed network operators o..

84.4200 лв. Без данък: 70.3500 лв.

ONU 1GE + 3FE + WiFi V2804REW

ONU 1GE + 3FE + WiFi V2804REW

Introduction     V2802RGW terminal devices are designed for fulfilli..

63.0000 лв. Без данък: 52.5000 лв.

ONU 1GE + CATV Dual mode

ONU 1GE + CATV Dual mode

►  O&M: WEB/TELNET/OAM(OMCI)/TR069..

77.7000 лв. Без данък: 64.7500 лв.

ONU 1GE + WIFI - V2801RW

ONU 1GE + WIFI - V2801RW

Забележка: Поддържа: Routing, PPPOE, VLAN. В комплекта не е включен пач кабел. 1GE + WIFI is r..

67.0635 лв. Без данък: 55.8862 лв.

ONU 1GE V - без рутер функция

ONU 1GE V - без рутер функция

Забележка: без рутер функция! В комплекта не е включен пач кабел.Suggested ONU working range -8~ -2..

33.5765 лв. Без данък: 27.9804 лв.

ONU 1GE, V2801SE

ONU 1GE, V2801SE

Поддържа EPON. Рутер функция.Забележка: Поддържа: Routing, PPPOE, VLAN. В комплекта не е включ..

31.4790 лв. Без данък: 26.2325 лв.

ONU 4 FE + CATV

ONU 4 FE + CATV

GE + CATV ONU provides one 10/100Mbps base-T interface, one optical interface, and it is very impact..

124.0451 лв. Без данък: 103.3709 лв.

ONU 4 FE + WIFI

ONU 4 FE + WIFI

It takes the PTMP (point to multipoint)network topology, effectively collects and converges scattere..

113.4000 лв. Без данък: 94.5000 лв.

ONU 4 FE портa

ONU 4 FE портa

 ONU products fully comply with IEEE 802.3-2005 and the China Telecom EPON device technical spe..

51.6000 лв. Без данък: 43.0000 лв.

ONU 4 GE портa - ПРОМОЦИЯ

ONU 4 GE портa - ПРОМОЦИЯ

 ONU products fully comply with IEEE 802.3-2005 and the China Telecom EPON device technical spe..

63.7200 лв. Без данък: 53.1000 лв.

ONU 4GE + WIFI

ONU 4GE + WIFI

Забележка: Поддържа: Routing, PPPOE, VLAN. ​В комплекта не е включен пач кабел.Suggested ONU w..

100.5952 лв. Без данък: 83.8294 лв.

ONU 8FE reverse PoE ONU

ONU 8FE reverse PoE ONU

Technical items Description Upstream PON ..

118.4788 лв. Без данък: 98.7324 лв.

ONU 8FE reverse PoE ONU с кутия

ONU 8FE reverse PoE ONU с кутия

Technical items Description Upstream PON ..

129.6561 лв. Без данък: 108.0467 лв.

ONU ZTE 1GE  F401

ONU ZTE 1GE F401

ONU ZXA10 F401 is an EPON optical network terminal designed for SFU (single family unit) used in FTT..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

ONU ZTE 4LAN + 2 VOICE SIP V3.0 (F420)

ONU ZTE 4LAN + 2 VOICE SIP V3.0 (F420)

ZXA10 F420 EPON optical network terminals are user end access equipment. They build up home or busin..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

ONU ZTE F460 4FE + 2RJ11+ WIFI

ONU ZTE F460 4FE + 2RJ11+ WIFI

ZXA10 F460 is an EPON Optical Network Terminal designed for HGU (Home Gateway Unit) used in FTTH sce..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

OTDR Deviser AE2300

OTDR Deviser AE2300

Малък компактен OTDR за изсмерване на влакна до 200км.Лесен за поддръжка и почистване, връзка с комп..

5,165.9997 лв. Без данък: 4,304.9998 лв.

OTDR Deviser AE2300L - икономичен модел ПРОМОЦИЯ

OTDR Deviser AE2300L - икономичен модел ПРОМОЦИЯ

Малък компактен OTDR за изсмерване на влакна до 200км.Лесен за поддръжка и почистване, връзка с ко..

3,151.9843 лв. Без данък: 2,626.6536 лв.

OTDR Deviser PON AE3100CP-1 - 37/35/35dB, 1310/1550/1625nm

OTDR Deviser PON AE3100CP-1 - 37/35/35dB, 1310/1550/1625nm

Малък компактен OTDR за изсмерване на влакна до 400км.Лесен за поддръжка и почистване, връзка с комп..

9,265.9398 лв. Без данък: 7,721.6165 лв.

OTDR DVP 323

OTDR DVP 323

Свали Техническа спецификация Спецификация Model Wavelength(nm) Dynamic    ..

2,991.2819 лв. Без данък: 2,492.7349 лв.

OTDR FOT-100-S

OTDR FOT-100-S

Dynamic range - 24dB / 22dB Max Distance - 80km Wavelenght - 1550/1310nm Attenuation Dead ..

2,465.6357 лв. Без данък: 2,054.6964 лв.

Показани 101 от 200 | 1079 (11 Страници)