Търсене

Продукти, отговарящи на критериите от търсенето

Продукти, добавени за сравняване: 0


OTDR FOT-100-S

OTDR FOT-100-S

Dynamic range - 24dB / 22dB Max Distance - 80km Wavelenght - 1550/1310nm Attenuation Dead ..

2,479.7252 лв. Без данък: 2,066.4377 лв.

OTDR PON 120км - икономичен модел

OTDR PON 120км - икономичен модел

- Малък размер, удобен за работа на терен - Visual Fault Locator 1mw (светулка) Dynamic Ra..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

OTDR PON AE3100CP-2 - 37/35/35dB, 1310/1550/1650nm

OTDR PON AE3100CP-2 - 37/35/35dB, 1310/1550/1650nm

Малък компактен OTDR за изсмерване на влакна до 400км.Лесен за поддръжка и почистване, връзка с комп..

11,690.7650 лв. Без данък: 9,742.3041 лв.

Patch Cord LC-PC/LC-PC SM, 1м - двоен

Patch Cord LC-PC/LC-PC SM, 1м - двоен

..

4.9210 лв. Без данък: 4.1008 лв.

Patch Cord LC-PC/LC-PC SM, 3м - двоен

Patch Cord LC-PC/LC-PC SM, 3м - двоен

..

5.3222 лв. Без данък: 4.4352 лв.

PLC сплитер 1х2 SC/АPC 70:30 кутия

PLC сплитер 1х2 SC/АPC 70:30 кутия

Ratio: 70:30..

12.6720 лв. Без данък: 10.5600 лв.

PLC сплитер 1х2 SC/АPC 80:20 кутия

PLC сплитер 1х2 SC/АPC 80:20 кутия

Ratio: 80:20..

12.6720 лв. Без данък: 10.5600 лв.

PLC сплитер 1х4 SC/АPC кутия

PLC сплитер 1х4 SC/АPC кутия

..

14.5010 лв. Без данък: 12.0842 лв.

POE - адаптер, Desk Type, 48V/1A

POE - адаптер, Desk Type, 48V/1A

Входно напрежение: 100-240VACИзходно напрежение:  48VPower: 1ASpeed: 10/100MbitМаксимално ..

30.6240 лв. Без данък: 25.5200 лв.

POE - адаптер, Wall PLug, 48V/0,5A

POE - адаптер, Wall PLug, 48V/0,5A

Входно напрежение: 100-240VACИзходно напрежение:  48VМощност: 0,5ASpeed: 10/100MbitМаксимално р..

21.1200 лв. Без данък: 17.6000 лв.

PoE Switch 10/100, 4 ports + 1 Uplink x 100Mbit, 1.0Gbps IEEE802.3af, 48W,250m, 48V/1A

PoE Switch 10/100, 4 ports + 1 Uplink x 100Mbit, 1.0Gbps IEEE802.3af, 48W,250m, 48V/1A

Специализиран switch за видеонаблюдение от висок клас с 4 PoE порта за свързване ( 4xPoE+1xUplink 10..

62.9587 лв. Без данък: 52.4656 лв.

PoE Switch 10/100, 4 ports + 2 Uplink x 100Mbit, 1.2Gbps IEEE802.3af/at, 48W,250m, 52V/1.2A

PoE Switch 10/100, 4 ports + 2 Uplink x 100Mbit, 1.2Gbps IEEE802.3af/at, 48W,250m, 52V/1.2A

Специализиран switch за видеонаблюдение от висок клас с 4 PoE порта за свързване ( 4xPoE+2xUplink 10..

66.9293 лв. Без данък: 55.7744 лв.

PoE Switch 10/100, 8 ports + 2 Uplink x 1000Mbit, 5.6Gbps IEEE802.3af/at, 48W,250m, 52V/2.9A

PoE Switch 10/100, 8 ports + 2 Uplink x 1000Mbit, 5.6Gbps IEEE802.3af/at, 48W,250m, 52V/2.9A

Специализиран switch за видеонаблюдение от висок клас с 8 PoE порта за свързване ( 8xPoE+2xUplink 10..

119.7293 лв. Без данък: 99.7744 лв.

PoE Switch 10/100, 8 ports + 2 Uplink x 100Mbit, 2.0Gbps IEEE802.3af/at, 48W,250m, 52V/2.9A

PoE Switch 10/100, 8 ports + 2 Uplink x 100Mbit, 2.0Gbps IEEE802.3af/at, 48W,250m, 52V/2.9A

Специализиран switch за видеонаблюдение от висок клас с 8 PoE порта за свързване ( 8xPoE+2xUplink 10..

99.9187 лв. Без данък: 83.2656 лв.

PoE Switch 10/100/1000, 4 ports + 1 Uplink x 1000Mbit, 12.0Gbps IEEE802.3af/at, 48W,250m, 52V/1.2A

PoE Switch 10/100/1000, 4 ports + 1 Uplink x 1000Mbit, 12.0Gbps IEEE802.3af/at, 48W,250m, 52V/1.2A

Специализиран switch за видеонаблюдение от висок клас с 4 PoE порта за свързване ( 4xPoE+1xUplink 10..

106.5504 лв. Без данък: 88.7920 лв.

POE адаптер за Switch, ONU

POE адаптер за Switch, ONU

POE адаптер за ONU..

21.9900 лв. Без данък: 18.3250 лв.

POE мрежов комутатор 10-портов Switch

POE мрежов комутатор 10-портов Switch

Специализиран switch за видеонаблюдение от висок клас с 8 PoE порта за свързване + 2 uplink ( 4..

184.8000 лв. Без данък: 154.0000 лв.

POE мрежов комутатор 4 порта +1xUplink 10/100Mbps

POE мрежов комутатор 4 порта +1xUplink 10/100Mbps

Техническа информация..

105.0000 лв. Без данък: 87.5000 лв.

POE мрежов комутатор 6-портов Switch

POE мрежов комутатор 6-портов Switch

Специализиран switch за видеонаблюдение от висок клас с 6 PoE порта за свързване ( 4xPoE+2xUplink 10..

111.4560 лв. Без данък: 92.8800 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 19dbm

PON CATV EDFA 16 порта x 19dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 16 PON входа - 1310&1490nm; 16 CATV изхода х 19dbm - 1550..

4,224.0001 лв. Без данък: 3,520.0001 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 19dBm - HQ

PON CATV EDFA 16 порта x 19dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 1..

4,281.0241 лв. Без данък: 3,567.5201 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 20dbm

PON CATV EDFA 16 порта x 20dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 16 PON входа - 1310&1490nm; 16 CATV изхода х 20dbm - 1550..

4,380.2881 лв. Без данък: 3,650.2401 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 20dBm - HQ

PON CATV EDFA 16 порта x 20dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 1..

4,939.9681 лв. Без данък: 4,116.6401 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 21dbm

PON CATV EDFA 16 порта x 21dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 16 PON входа - 1310&1490nm; 16 CATV изхода х 21dbm - 1550..

4,566.1441 лв. Без данък: 3,805.1201 лв.

PON CATV EDFA 16 порта x 21dBm - HQ

PON CATV EDFA 16 порта x 21dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 1..

6,261.3039 лв. Без данък: 5,217.7533 лв.

PON CATV EDFA 32 порта x 20dbm

PON CATV EDFA 32 порта x 20dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 32 PON входа - 1310&1490nm; 32 CATV изхода х 20dbm - 1550..

6,547.2001 лв. Без данък: 5,456.0001 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 19dbm

PON CATV EDFA 8 порта x 19dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 8 PON входа - 1310&1490nm; 8 CATV изхода х 19dBm - 1550nm..

3,421.4400 лв. Без данък: 2,851.2000 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 20dbm

PON CATV EDFA 8 порта x 20dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 8 PON входа - 1310&1490nm; 8 CATV изхода х 20dbm - 1550nm..

3,590.4001 лв. Без данък: 2,992.0000 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 20dBm - HQ

PON CATV EDFA 8 порта x 20dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 8..

3,520.7041 лв. Без данък: 2,933.9200 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 21dbm

PON CATV EDFA 8 порта x 21dbm

EDFA Усилвател с 1 CATV вход; 8 PON входа - 1310&1490nm; 8 CATV изхода х 21dbm - 1550nm..

3,721.3441 лв. Без данък: 3,101.1200 лв.

PON CATV EDFA 8 порта x 21dBm - HQ

PON CATV EDFA 8 порта x 21dBm - HQ

Висококачествен EDFA Усилвател с 1 CATV вход (Опция за 2-ри вход, с управляемо превключване) 8..

3,619.9681 лв. Без данък: 3,016.6400 лв.

PON OTDR Noyes OFL 280-103

PON OTDR Noyes OFL 280-103

1310/1550/1625 nm 34/32/30 dB Handheld OTDR Rudded, handheld and light weight Standard OTDR, PON OTD..

12,814.8770 лв. Без данък: 10,679.0642 лв.

PON Power Meter XC-3213 1310/1490/1550, FC/SC/ST

PON Power Meter XC-3213 1310/1490/1550, FC/SC/ST

PON Power Meter XC-32131310/1490/1550FC/SC/STТехническа документация ..

337.9200 лв. Без данък: 281.6000 лв.

PON SFP +4dBm

PON SFP +4dBm

 Изходна мощност от +3 dBm до +4 dBm 1490/1310nm   ..

69.6949 лв. Без данък: 58.0791 лв.

PON SFP High Power PX20+

PON SFP High Power PX20+

Клас: C+  (PX+)Гарантирана изходна мощност от +4 dBm до +6 dBm 1490/1310nm   ..

82.0603 лв. Без данък: 68.3836 лв.

PON SFP High Power PX20++

PON SFP High Power PX20++

Клас: C++ (PX20++)Гарантирана изходна мощност от +6.4 dBm до +7.0 dBm 1490/1310nm   ..

88.7040 лв. Без данък: 73.9200 лв.

PON SFP Module, PX20+++, [>> +7dBm]

PON SFP Module, PX20+++, [>> +7dBm]

Клас: (PX+++)Гарантирана изходна мощност над +7.0 dBm1490/1310nm   ..

95.0400 лв. Без данък: 79.2000 лв.

Power Inserter

Power Inserter

Смесител на напрежение и сигнал ..

18.5856 лв. Без данък: 15.4880 лв.

Power Meter 4 in 1

Power Meter 4 in 1

Обхват: -50~+26dBmVFL - 15mWRJ45 TesterLED..

152.0640 лв. Без данък: 126.7200 лв.

PVC шлаух Ф-5мм/5м

PVC шлаух Ф-5мм/5м

..

5.9136 лв. Без данък: 4.9280 лв.

QAM анализатор DB Meter

QAM анализатор DB Meter

Бюджетен уред за за измерване на основните параметри в CATV мрежатa: ниво на канала, MER, ..

534.0969 лв. Без данък: 445.0808 лв.

QAM Анализатор Deviser S7000

QAM Анализатор Deviser S7000

All IN ONE ☆        Digital TV Analyzer : DVB-C/T/H/T2/S/S2..

4,435.2001 лв. Без данък: 3,696.0001 лв.

QAM Анализатор Deviser S7000L - икономичен модел

QAM Анализатор Deviser S7000L - икономичен модел

All IN ONE ☆        Digital TV Analyzer : DVB-C/T/H/T2/S/S2..

3,907.2001 лв. Без данък: 3,256.0000 лв.

QAM анализатор с цветен дисплей DS2400Q

QAM анализатор с цветен дисплей DS2400Q

Измерва основните параметри в CATV мрежатa - ниво на канала, MER, BER, Constellation diagram, сканир..

1,506.3101 лв. Без данък: 1,255.2584 лв.

QAM анализатор с цветен дисплей DS2460Q

QAM анализатор с цветен дисплей DS2460Q

Key Benefits • Comprehensive tool for installation and maintenance of cable networks • Fast sp..

1,506.3101 лв. Без данък: 1,255.2584 лв.

SFP module 1.25G 1310nm SC 3км

SFP module 1.25G 1310nm SC 3км

SFP module,1.25G 3km, SC конектор ..

21.9648 лв. Без данък: 18.3040 лв.

SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

SFP module 1.25G 1550nm SC 3км

SFP module,1.25G 3km, SC конектор ..

22.1760 лв. Без данък: 18.4800 лв.

SFP модул 1.25G  1310nm едно влакно SC 20км

SFP модул 1.25G 1310nm едно влакно SC 20км

SFP module,1.25G Tx 1550nm, Rx 1310nm (Tx 1310nm,Rx1550nm ), SF, BiDi, 20km, SC конектор ..

30.2016 лв. Без данък: 25.1680 лв.

SFP модул 1.25G  1550nm едно влакно SC 20км

SFP модул 1.25G 1550nm едно влакно SC 20км

SFP module,1.25G Tx 1550nm, Rx 1310nm (Tx 1310nm,Rx1550nm ), SF, BiDi, 20km, SC конектор ..

32.5882 лв. Без данък: 27.1568 лв.

SFP Модул 10/100/1000MB с RJ45 порт CAT5

SFP Модул 10/100/1000MB с RJ45 порт CAT5

SFP Модул 10/100/1000MB с RJ45 порт CAT5Подробности за продукта..

50.5851 лв. Без данък: 42.1543 лв.

SFP модул 155M 20km 1F 1310nm LC

SFP модул 155M 20km 1F 1310nm LC

SFP module, 155Mbit, 20км, 1 влакно LC, 1310 ..

31.5000 лв. Без данък: 26.2500 лв.

SFP модул 155M 20km 1F 1550nm LC

SFP модул 155M 20km 1F 1550nm LC

SFP module, 155Mbit, 20км, 1 влакно LC, 1550 ..

31.5000 лв. Без данък: 26.2500 лв.

SFTP Cat.7 23AWG LSZH

SFTP Cat.7 23AWG LSZH

SFTP Cat.7 23AWG, дебелина на проводника 0,585мм,1,5FPE,всяка двойка обвита с алуминиево фолио + общ..

1.1510 лв. Без данък: 0.9592 лв.

SFTP Cat5e 24AWG

SFTP Cat5e 24AWG

LAN кабел SFTP Cat5e 24AWG  ..

0.6858 лв. Без данък: 0.5715 лв.

SFTP CАТ6 23AWG LSZH

SFTP CАТ6 23AWG LSZH

LAN кабел SFTP Cat6 23AWG, 4 медни усукани двойки по 0,57мм, алуминиев екран, медна оплетка 64% (кал..

1.0005 лв. Без данък: 0.8337 лв.

SH 15 Държач за кабелно трасе

SH 15 Държач за кабелно трасе

Държачът SH образува затворен пръстен около изолирания кабел и може да се отваря многократно с предв..

1.2888 лв. Без данък: 1.0740 лв.

SH 30 Държач за кабелно трасе

SH 30 Държач за кабелно трасе

Държачът SH образува затворен пръстен около изолирания кабел и може да се отваря многократно с предв..

1.9296 лв. Без данък: 1.6080 лв.

STB DVB-C HD MPEG2/MPEG4 цифров приемник

STB DVB-C HD MPEG2/MPEG4 цифров приемник

НОВ МОДЕЛ DVB-C HD MPEG-2/MPEG-4 цифров приемник за кабелна телевизия. ОТА на фърмуер - 1мин, ОТА..

61.6704 лв. Без данък: 51.3920 лв.

STB X96, S905X, 1GB/8GB

STB X96, S905X, 1GB/8GB

X96 (S905X) CPU Amlogic S905X Quad Core ARM Cortex A53  ..

79.2000 лв. Без данък: 66.0000 лв.

Switch 16 port x 10/100Mbit TP-LINK/ZTE

Switch 16 port x 10/100Mbit TP-LINK/ZTE

16 портов суич 10/100. Подходящ за монтаж в комуникационен шкаф.   ..

80.9361 лв. Без данък: 67.4467 лв.

Switch 16port x 10/100Mbit TP-LINK TL-SF1016D

Switch 16port x 10/100Mbit TP-LINK TL-SF1016D

16-Port 10/100Mbps Desktop SwitchTL-SF1016D 16 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports, Suppor..

48.5760 лв. Без данък: 40.4800 лв.

Switch 8 port 10/100 Mbps SBN108BP, 9V

Switch 8 port 10/100 Mbps SBN108BP, 9V

Switch 8 port 10/100 Mbps SBN108BP, 9V ..

20.2800 лв. Без данък: 16.9000 лв.

Switch 8 port TP LINK TL-SG1008D, в кутия, неуправляем

Switch 8 port TP LINK TL-SG1008D, в кутия, неуправляем

8 Gigabit Auto-Negotiation RJ45 ports, Supports Auto MDI / MDIXGreen Ethernet technology saves the p..

54.0000 лв. Без данък: 45.0000 лв.

Switch Mercusys MS105G, 5-порта 10/100/1000Mbps

Switch Mercusys MS105G, 5-порта 10/100/1000Mbps

5-портов 10/100/1000 Mbps настолен комутаторMS105GПет 10/100/1000  Mbps RJ45 порта с автоматичн..

21.0000 лв. Без данък: 17.5000 лв.

Switch Mercusys MS108, 5-порта 10/100Mbps + ЗАХРАНВАНЕ

Switch Mercusys MS108, 5-порта 10/100Mbps + ЗАХРАНВАНЕ

Interfaces: 5 10/100Mbps ports, auto-negotiation, auto-MDI/MDIX External power adapter: 5.0VDC/0.6A ..

12.0000 лв. Без данък: 10.0000 лв.

Switch Mercusys MS108, 8-порта 10/100Mbps + ЗАХРАНВАНЕ

Switch Mercusys MS108, 8-порта 10/100Mbps + ЗАХРАНВАНЕ

Interfaces: 8 10/100Mbps ports, auto-negotiation, auto-MDI/MDIX External power adapter: 5.0VDC/..

18.3600 лв. Без данък: 15.3000 лв.

Switch Mercusys MS108, 8-порта 10/100Mbps БЕЗ ЗАХРАНВАНЕ

Switch Mercusys MS108, 8-порта 10/100Mbps БЕЗ ЗАХРАНВАНЕ

Interfaces: 8 10/100Mbps ports, auto-negotiation, auto-MDI/MDIX External power adapter: 5.0VDC/..

15.9600 лв. Без данък: 13.3000 лв.

Switch Mercusys MS108G, 8-порта 10/100/1000Mbps

Switch Mercusys MS108G, 8-порта 10/100/1000Mbps

8-портов 10/100/1000 Mbps настолен комутаторMS108GОсем 10/100/1000  Mbps RJ45 порта с автоматич..

33.6000 лв. Без данък: 28.0000 лв.

TD-2104TS-CL-A, 4CH 1080 Hybrid, 1HDD

TD-2104TS-CL-A, 4CH 1080 Hybrid, 1HDD

TD-2104TS-CL-C1080P lite  Hybrid HD DVRFeatures4 CH TVI / CVI / AHD video input4 CH 1080P lite ..

141.5040 лв. Без данък: 117.9200 лв.

TD-2108TS-CL-A, 8CH 1080 Hybrid, 1HDD

TD-2108TS-CL-A, 8CH 1080 Hybrid, 1HDD

TD-2108TS-CL-C1080P lite  Hybrid HD DVRFeatures8 CH TVI / CVI / AHD video input8 CH 1080P lite ..

162.6240 лв. Без данък: 135.5200 лв.

TD-2108TS-HC, 8CH AHD+2CH IPC, 1HDD

TD-2108TS-HC, 8CH AHD+2CH IPC, 1HDD

8CH TVI/CVI/AHD,2CH IPC,1CH Audio,1080P Lite/720P@30,8CH 1080P15,1 HDD,8CH Playback,No Alarm,1*RS485..

249.2160 лв. Без данък: 207.6800 лв.

TD-2108TS-HP, 8CH AHD+8CH IPC, 1HDD

TD-2108TS-HP, 8CH AHD+8CH IPC, 1HDD

8CH TVI/CVI/AHD,8CH IPC, 1CH Audio,8MP Lite@15fps 5MP@12fps, 5MP Lite@20fps, 4mp/3mp@15fps, 4MP Lite..

337.9200 лв. Без данък: 281.6000 лв.

TD-2116TE-HP, 16CH AHD+8CH IPC, 2HDD

TD-2116TE-HP, 16CH AHD+8CH IPC, 2HDD

16CH TVI/CVI/AHD,8CH IPC, 1CH Audio,8MP Lite@15fps 5MP@12fps, 5MP Lite@20fps, 4mp/3mp@15fps, 4MP Lit..

570.2400 лв. Без данък: 475.2000 лв.

TD-2116TS-HC, 16CH AHD+4CH IPC, 1HDD

TD-2116TS-HC, 16CH AHD+4CH IPC, 1HDD

8CH TVI/CVI/AHD,2CH IPC,1CH Audio,1080P Lite/720P@30,8CH 1080P15,1 HDD,8CH Playback,No Alarm,1*RS485..

375.9360 лв. Без данък: 313.2800 лв.

TD-2708TE-HP, 8CH AHD+8CH IPC, 2HDD, E-Pro

TD-2708TE-HP, 8CH AHD+8CH IPC, 2HDD, E-Pro

8CH TVI/AHD:Preview:8MP@15fps/5MP@20fps,TVI/AHD/CVI:4MP/3MP/1080P/720P/WD1 real time,8路IPC,8CH Audio..

401.2800 лв. Без данък: 334.4000 лв.

TD-2716TE-HP, 16CH AHD+8CH IPC, 2HDD, E-Pro

TD-2716TE-HP, 16CH AHD+8CH IPC, 2HDD, E-Pro

16CH TVI/AHD:Preview:8MP@15fps/5MP@20fps,TVI/AHD/CVI:4MP/3MP/1080P/720P/WD1 real time,8CH IPC,8CH Au..

601.9200 лв. Без данък: 501.6000 лв.

TD-3108B1H, 8CH, 80Mbit, 1xHDD, NO POE NVR

TD-3108B1H, 8CH, 80Mbit, 1xHDD, NO POE NVR

..

206.9760 лв. Без данък: 172.4800 лв.

TD-3108B1H, 8CH, 80Mbps, 1xHDD, NO POE NVR

TD-3108B1H, 8CH, 80Mbps, 1xHDD, NO POE NVR

D-3308B1-8P-A1TD-3308B1-8P-A1 series are 8 CH 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P high defin..

468.8640 лв. Без данък: 390.7200 лв.

TD-3108B1H-8P, 8CH, 80Mbit, 1xHDD, POE NVR

TD-3108B1H-8P, 8CH, 80Mbit, 1xHDD, POE NVR

TD-3108B1H-8P8 CH 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P HD PoE NVRFeaturesSupports 8 CH 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP..

333.6960 лв. Без данък: 278.0800 лв.

TD-3108B2H-8P, 8CH, 80Mbit, 2xHDD, POE NVR

TD-3108B2H-8P, 8CH, 80Mbit, 2xHDD, POE NVR

TD-3108B2H-8P8 CH 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P HD PoE NVRFeaturesSupports 8 CH 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP..

384.3840 лв. Без данък: 320.3200 лв.

TD-3116B2, 16CH, 112Mbit, 2xHDD, NO POE NVR

TD-3116B2, 16CH, 112Mbit, 2xHDD, NO POE NVR

..

264.0000 лв. Без данък: 220.0000 лв.

TD-3132B2, 32CH, 112Mbit, 2xHDD, NO POE NVR

TD-3132B2, 32CH, 112Mbit, 2xHDD, NO POE NVR

..

285.1200 лв. Без данък: 237.6000 лв.

TD-3308B1-A1, 8CH, 80Mbit, 1xHDD, NONE POE NVR AI

TD-3308B1-A1, 8CH, 80Mbit, 1xHDD, NONE POE NVR AI

TD-3308B1-A1 series are 8 CH 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P high definition NVRs, which..

327.3600 лв. Без данък: 272.8000 лв.

TD-3316B2-8P-A1, 16CH, 160Mbit, 2xHDD, POE NVR AI

TD-3316B2-8P-A1, 16CH, 160Mbit, 2xHDD, POE NVR AI

TD-3316B2-8P-A1 series are 16 CH 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P high definition PoE NVR..

549.1200 лв. Без данък: 457.6000 лв.

TD-3316B2-A1, 16CH, 160Mbit, 2xHDD, NONE POE NVR AI

TD-3316B2-A1, 16CH, 160Mbit, 2xHDD, NONE POE NVR AI

TD-3316B2-A1TD-3316B2-A1 series are 16 CH 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P high definitio..

380.1600 лв. Без данък: 316.8000 лв.

TD-3332H2-A1, 32CH, 256Mbit, 2xHDD, NONE POE NVR AI

TD-3332H2-A1, 32CH, 256Mbit, 2xHDD, NONE POE NVR AI

32 CH 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P HD NVRFeaturesSupports 32 CH 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080..

511.1040 лв. Без данък: 425.9200 лв.

TD-7421AE2H 2MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7421AE2H 2MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7421AE2H(D/SW/AR1)     Fixed Lens 2.8mmFeatures1080P real-time image, hi..

73.9200 лв. Без данък: 61.6000 лв.

TD-7422AE2H 2MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7422AE2H 2MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7422AE2H(D/SW/IR2)         Fixed Lens 2.8mmFeatures1080P real-time image, hig..

82.3680 лв. Без данък: 68.6400 лв.

TD-7422AM2L 2MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7422AM2L 2MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7422AM2L(D/SW/IR2)         Fixed Lens 2.8mm, 3.6mmFeature..

103.4880 лв. Без данък: 86.2400 лв.

TD-7451AE1 5MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7451AE1 5MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7451AE1(D/SW/AR1)    Fixed Lens 2.8mm,3.6mmFeatures5MP@20fps/4MP@30fps image,..

97.1520 лв. Без данък: 80.9600 лв.

TD-7452AE1 5MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7452AE1 5MP HD Analog IR Bullet Camera

TD-7452AE1(D/SW/IR2)         Fixed Lens 2.8mm,3.6mmFeatures5MP@20fps/4MP@30fps i..

122.4960 лв. Без данък: 102.0800 лв.

TD-7520AE2H 2MP HD Analog IR Dome Camera

TD-7520AE2H 2MP HD Analog IR Dome Camera

TD-7520AE2H(D/IR1)        Fixed Lens 2.8mmFeatures1080P real..

65.4720 лв. Без данък: 54.5600 лв.

TD-7521AM2L 2MP HD Analog IR Dome Camera

TD-7521AM2L 2MP HD Analog IR Dome Camera

..

107.7120 лв. Без данък: 89.7600 лв.

TD-7524AE2H 2MP HD Analog IR Dome Camera

TD-7524AE2H 2MP HD Analog IR Dome Camera

TD-7524AE2H(D/IR1)            Fixed Lens 2.8mmFeatures1080P real-time ..

73.9200 лв. Без данък: 61.6000 лв.

TD-7524AM2L 2MP HD Analog IR Dome Camera

TD-7524AM2L 2MP HD Analog IR Dome Camera

TD-7524AM2L(D/SW/IR1)        Fixed Lens 2.8mm, 3.6mmFeatures..

88.7040 лв. Без данък: 73.9200 лв.

TD-7551AE1 5MP HD Analog IR Dome Camera

TD-7551AE1 5MP HD Analog IR Dome Camera

TD-7551AE1(D/SW/IR1)    Fixed Lens 2.8mm,3.6mmFeatures5MP@20fps/4MP@30fps image,..

122.4960 лв. Без данък: 102.0800 лв.

TD-7554AE1 5MP HD Analog IR Doom Camera

TD-7554AE1 5MP HD Analog IR Doom Camera

Features5MP real-time image, high resolution, true colorAHD/TVI/CVI standard and lossless video outp..

97.1520 лв. Без данък: 80.9600 лв.

TD-8423IS (PE/20M/AR15) 4" 2MP 20x Starlight Network IR Speed Dome

TD-8423IS (PE/20M/AR15) 4" 2MP 20x Starlight Network IR Speed Dome

TD-8423IS (PE/20M/AR15)4" 2MP 20x Starlight Network IR Speed Dome5.5-110mm, 20x Optical Zo..

770.8800 лв. Без данък: 642.4000 лв.

TD-9421S2H 2MP IR Starlight Bullet Network Camera

TD-9421S2H 2MP IR Starlight Bullet Network Camera

TD-9421S2H(D/PE/AR2)    Fixed Lens 2.8mm,3.6mmFeaturesStarlight2MP ( 1920 × 1080..

139.3920 лв. Без данък: 116.1600 лв.

TD-9421S3 2MP Network IR Water-proof Bullet Camera

TD-9421S3 2MP Network IR Water-proof Bullet Camera

Fixed Lens 2.8mm Features 2MP ( 1920 × 1080 ) H.265 coding Max.resolution: 1920 × 1080 ICR auto ..

109.8240 лв. Без данък: 91.5200 лв.

Показани 201 от 300 | 1175 (12 Страници)