Търсене

Продукти, отговарящи на критериите от търсенето

Продукти, добавени за сравняване: 0


Attenuator SC/PC 10db

Attenuator SC/PC 10db

..

2.2500 лв. Без данък: 1.8750 лв.

Attenuator SC/PC 3db

Attenuator SC/PC 3db

..

2.2500 лв. Без данък: 1.8750 лв.

Attenuator SC/PC 5db

Attenuator SC/PC 5db

..

2.2500 лв. Без данък: 1.8750 лв.

Attenuator SC/PC 7db

Attenuator SC/PC 7db

..

2.2500 лв. Без данък: 1.8750 лв.

ELAN Алармен  кабел 6x0,22mm Cu

ELAN Алармен кабел 6x0,22mm Cu

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м ​Произход: Италия Техническа информаци..

0.4105 лв. Без данък: 0.3421 лв.

ELAN Алармен  кабел 6x0,22mm Cu екраниран

ELAN Алармен кабел 6x0,22mm Cu екраниран

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м Произход: Италия Техническа информац..

0.4846 лв. Без данък: 0.4038 лв.

ELAN Алармен  кабел 8x0,22mm Cu

ELAN Алармен кабел 8x0,22mm Cu

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м ​Произход: Италия Техническа информаци..

0.5381 лв. Без данък: 0.4484 лв.

ELAN Алармен  кабел 8x0,22mm Cu екраниран

ELAN Алармен кабел 8x0,22mm Cu екраниран

Отстъпките са валидни само при плащане в брой.Ролка: 100м Произход: Италия Техническа информация..

0.6503 лв. Без данък: 0.5419 лв.

GYXTY 12F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø6.0

GYXTY 12F, стоманена тел 2x0,80mm | Ø6.0

GYXTY 12F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø6.0 Неброниран оптичен кабел..

0.6214 лв. Без данък: 0.5178 лв.

GYXTY 8F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø6.0

GYXTY 8F, стоманена тел 2x0,80mm | Ø6.0

GYXTY 8F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø5.7 Неброниран оптичен кабел ..

0.4918 лв. Без данък: 0.4098 лв.

JetLan6+ FTP CAT6 350MHz PVC

JetLan6+ FTP CAT6 350MHz PVC

JetLan6+ FTP Cat6 350MHz PVC Този indoor кабел съответства на най-добрите ни технологиii за ..

0.9240 лв. Без данък: 0.7700 лв.

JetLan6A F/FTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A F/FTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A F/FTP CAT6A 500MHz LSZH Този екраниран кабел(с индивидуална екранировка на всяка двойка + ..

1.3200 лв. Без данък: 1.1000 лв.

JetLan6A U/FTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A U/FTP CAT6A 500MHz LSZH

JetLan6A U/FTP CAT6A 500MHz LSZH Този екраниран кабел(с индивидуална екранировка на всяка двойка) с..

1.2600 лв. Без данък: 1.0500 лв.

Multi Port EDFA Amplifier - 1550nm

Multi Port EDFA Amplifier - 1550nm

EDFA усилвател за предаване на аналогов и цифров сигнал с възможност за 16 или 32 изхода и..

7,495.4635 лв. Без данък: 6,246.2196 лв.

ONT ZTE F643 - 1GE

ONT ZTE F643 - 1GE

Optical port: 1 x GPON interface (SC/PC) Transmission Distance: 0 ~ 20km Transmit rate: 2.488Gbps do..

50.2977 лв. Без данък: 41.9148 лв.

ONT ZTE F660 - 4GE + WIFI

ONT ZTE F660 - 4GE + WIFI

The F660 is a high-end home gateway in ZTE FTTH solution. By using the GPON technology, ultra-broadb..

79.3586 лв. Без данък: 66.1321 лв.

ONU 1GE НОВО

ONU 1GE НОВО

Поддържа EPON. Рутер функция.Забележка: Поддържа: Routing, PPPOE, VLAN. В комплекта не е включ..

34.3140 лв. Без данък: 28.5950 лв.

SFTP Cat.7 23AWG LSZH

SFTP Cat.7 23AWG LSZH

SFTP Cat.7 23AWG, дебелина на проводника 0,585мм,1,5FPE,всяка двойка обвита с алуминиево фолио + общ..

1.1737 лв. Без данък: 0.9781 лв.

Алармен кабел 6x0,22 CU, неекраниран

Алармен кабел 6x0,22 CU, неекраниран

Алармен кабел 6x0.22mm, 6 многожилни медни проводника, бял,метриран, на ролки по 100м   Технич..

0.3242 лв. Без данък: 0.2702 лв.

Алармен кабел 8x0,22 CU, неекраниран

Алармен кабел 8x0,22 CU, неекраниран

Алармен кабел 6x0.22mm, 6 многожилни медни проводника, бял,метриран, на ролки по 100м Техническа ин..

0.4024 лв. Без данък: 0.3353 лв.

Буферно влакно 1км

Буферно влакно 1км

Конектори: SC/UPC Дължина: 1000м Тип на влакното: Single Mode 9/125 ..

536.5080 лв. Без данък: 447.0900 лв.

Гофрирана тръба с метален шлаух ф18 с изолация 50м

Гофрирана тръба с метален шлаух ф18 с изолация 50м

Гогрирана тръба с метален шлаух Ф18 вътрешен диаметър с тел,дължина на ролката 50мПродава се само на..

1.0650 лв. Без данък: 0.8875 лв.

Захранващ кабел 2х1.00мм

Захранващ кабел 2х1.00мм

Захранващ кабел с двойна изолация,два многожични проводника с диаметър 1.00мм,бял, метриран, на ролк..

0.4024 лв. Без данък: 0.3353 лв.

Защитна сплайс кутийка кръгла за 1 сплайс

Защитна сплайс кутийка кръгла за 1 сплайс

..

0.6930 лв. Без данък: 0.5775 лв.

Защитна сплайс кутийка правоъгълна 1 сплайс
Защитна сплайс кутийка правоъгълна 2 сплайса
Идентификатор на оптично влакно

Идентификатор на оптично влакно

​Техническа информация ..

592.3942 лв. Без данък: 493.6619 лв.

Клипс за оптична муфа

Клипс за оптична муфа

Комплектът включва 1бр клипс за оптична муфа ..

8.4000 лв. Без данък: 7.0000 лв.

Коаксиален кабел RG6CU /64 CU - 100м

Коаксиален кабел RG6CU /64 CU - 100м

Изцяло медно жило и медна оплетка,ролка 100м, бяла PVC изолация, метриран .UV защита на PVC Сп..

0.5746 лв. Без данък: 0.4788 лв.

Коаксиален кабел RG6CU /64 CU 305м

Коаксиален кабел RG6CU /64 CU 305м

Изцяло медно жило и медна оплетка, дървена макара 305м, бяла PVC изолация, метриран .UV за..

0.5968 лв. Без данък: 0.4973 лв.

Комплект инструменти за оптичен кабел

Комплект инструменти за оптичен кабел

Комплекта включва: 1. Резачка за оптично влакно - FC6S 2. Източник на видима светлина - Vi..

190.0132 лв. Без данък: 158.3444 лв.

Конектор RJ45 Cat.7

Конектор RJ45 Cat.7

..

1.6319 лв. Без данък: 1.3599 лв.

Кутия 75х75 серия Мини Бокс

Кутия 75х75 серия Мини Бокс

..

1.4690 лв. Без данък: 1.2242 лв.

Кутия 90х43 серия Мини Бокс

Кутия 90х43 серия Мини Бокс

..

1.4306 лв. Без данък: 1.1922 лв.

Кутия Д. 70х36 с 4 щуцера

Кутия Д. 70х36 с 4 щуцера

..

1.2391 лв. Без данък: 1.0326 лв.

Мини PLC сплитер SC/PC 1x16

Мини PLC сплитер SC/PC 1x16

..

31.9200 лв. Без данък: 26.6000 лв.

Мини PLC сплитер SC/PC 1x32

Мини PLC сплитер SC/PC 1x32

..

58.7924 лв. Без данък: 48.9937 лв.

Мини PLC сплитер SC/PC 1x64

Мини PLC сплитер SC/PC 1x64

..

131.8915 лв. Без данък: 109.9096 лв.

Муфа вертикална D208-9 - 3 кръгли, 1 овален, 2х24 сплайс касети 100x340mm, Ø7~Ø18

Муфа вертикална D208-9 - 3 кръгли, 1 овален, 2х24 сплайс касети 100x340mm, Ø7~Ø18

Муфа вертикална DGJC208-9 3 кръгли, 1 овален отвор 2х24 сплайс касети ..

48.1740 лв. Без данък: 40.1450 лв.

Пач кабел FTP Cat.5e - 10м

Пач кабел FTP Cat.5e - 10м

..

8.9418 лв. Без данък: 7.4515 лв.

Пач кабел FTP Cat.5e - 20m

Пач кабел FTP Cat.5e - 20m

..

17.8836 лв. Без данък: 14.9030 лв.

Плъзгащ ODF 12 порта

Плъзгащ ODF 12 порта

12бр Единични адаптери (Simplex adaptors) Височина: 1U ..

52.0569 лв. Без данък: 43.3807 лв.

Плъзгащ ODF 144 порта

Плъзгащ ODF 144 порта

72бр Двойни адаптери (Duplex adaptors) Височина: 4U ..

123.0436 лв. Без данък: 102.5363 лв.

Плъзгащ ODF 24 порта

Плъзгащ ODF 24 порта

24бр Единични адаптери (Simplex adaptors) Височина: 1U ..

61.5218 лв. Без данък: 51.2682 лв.

Плъзгащ ODF 48 порта

Плъзгащ ODF 48 порта

24бр Двойни адаптери (Duplex adaptors) Височина: 1U ..

64.8280 лв. Без данък: 54.0234 лв.

Плъзгащ ODF 96 порта

Плъзгащ ODF 96 порта

48бр Двойни адаптери (Duplex adaptors) Височина: 3U ..

100.5952 лв. Без данък: 83.8294 лв.

Резачка Mini50GB

Резачка Mini50GB

Made in Korea Техническа информация ..

771.2302 лв. Без данък: 642.6918 лв.

Резачка за оптично влакно MINI 50GB

Резачка за оптично влакно MINI 50GB

..

771.2302 лв. Без данък: 642.6918 лв.

Сонда за изтегляне на кабел 10м

Сонда за изтегляне на кабел 10м

Дължина: 10мДебелина: 4мм OLAN OL90062 ..

10.1880 лв. Без данък: 8.4900 лв.

Сонда за изтегляне на кабел 15м

Сонда за изтегляне на кабел 15м

Дължина: 15мДебелина: 4мм OLAN OL90063 ..

12.9300 лв. Без данък: 10.7750 лв.

Сонда за изтегляне на кабел 25м

Сонда за изтегляне на кабел 25м

Дължина: 25мДебелина: 4мм OLAN OL90064 ..

19.5000 лв. Без данък: 16.2500 лв.

Съединител за оптично влакно

Съединител за оптично влакно

..

2.5931 лв. Без данък: 2.1609 лв.

Уред за премахване на изолацията на оптичен кабел

Уред за премахване на изолацията на оптичен кабел

Резервен нож в комплекта Произведено в Германия Видео ..

77.7600 лв. Без данък: 64.8000 лв.

Сплайсер FiberFox Mini 4s - Made in Korea

Сплайсер FiberFox Mini 4s - Made in Korea

Mini 4S - 7 секунди време за сплайс в режим Single Mode - 16 сек. време за печене Предлага се с..

8,405.2916 лв. Без данък: 7,004.4096 лв.

Сплайсер FiberFox Mini 6s - Made in Korea

Сплайсер FiberFox Mini 6s - Made in Korea

Мини 6S - Автоматично прецизно регулиране на влакната посредством 6 мотора - Не губите време да по..

10,327.7785 лв. Без данък: 8,606.4821 лв.

Електроди за FiberFox Mini6s

Електроди за FiberFox Mini6s

..

145.3042 лв. Без данък: 121.0869 лв.

Резервен нож за резачка Fiberfox 50GB

Резервен нож за резачка Fiberfox 50GB

..

145.3042 лв. Без данък: 121.0869 лв.

GYXTY 4F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø6,0

GYXTY 4F, стоманена тел 2x0,80mm | Ø6,0

GYXTY 4F, стоманена тел 2x0,80mm  | Ø5 Неброниран оптичен кабел GY..

0.3889 лв. Без данък: 0.3241 лв.

GYXTY 4F, стоманена тел 2x1,00mm  | Ø5,7

GYXTY 4F, стоманена тел 2x1,00mm | Ø5,7

GYXTY 4F, стоманена тел 2x1,00mm  | Ø5.7 Неброниран оптичен кабел GYXTY ..

0.4471 лв. Без данък: 0.3726 лв.

Показани 1 от 60 | 60 (1 Страници)