XCOM

Продукти, добавени за сравняване:(0)


 ONU 1GE + 1FE + RF(CATV)

ONU 1GE + 1FE + RF(CATV)

Възможност за спиране и пускане на RF-a през OLT V-Sol.1GE+1FE+CATV EPON ONU is designed for fulfi..

81.8756 лв. Без данък: 68.2297 лв.

DC букса женска 5,5mm

DC букса женска 5,5mm

Приложение:Камери за видеонаблюдениеБитова електроникаСуичове, рутери..

0.5250 лв. Без данък: 0.4375 лв.

DC букса мъжка 5,5mm

DC букса мъжка 5,5mm

Приложение:Камери за видеонаблюдениеБитова електроникаСуичове, рутери..

0.5250 лв. Без данък: 0.4375 лв.

FTP Cat5e 24AWG CU - меден, сив

FTP Cat5e 24AWG CU - меден, сив

LAN кабел FTP Cat5e 24AWG медни проводници 0,51мм(+-0,01mm). Сив или черен (с UV защита) за външно п..

0.4767 лв. Без данък: 0.3972 лв.

FTP Cat5e 24AWG CU - меден, черен

FTP Cat5e 24AWG CU - меден, черен

LAN кабел FTP Cat5e 24AWG медни проводници 0,51мм(+-0,01mm). Сив или черен (с UV защита) за външно п..

0.4830 лв. Без данък: 0.4025 лв.

GCYFY-24F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY-24F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY, Оптичен кабел за издухване, G652DТехническа информация..

1.0983 лв. Без данък: 0.9152 лв.

GCYFY-48F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY-48F, Оптичен кабел за издухване, G652D

GCYFY, Оптичен кабел за издухване, G652DТехническа информация..

1.7010 лв. Без данък: 1.4175 лв.

QAM анализатор DB Meter

QAM анализатор DB Meter

Бюджетен уред за за измерване на основните параметри в CATV мрежатa: ниво на канала, MER, ..

494.4000 лв. Без данък: 412.0000 лв.

Оптичен кабел ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 36 влакна

Оптичен кабел ADSS-SS(Self-Supporting aerial installation), 36 влакна

Parameters Specification MFD(1310nm) 9.2+/-0.4um ..

0.0000 лв. Без данък: 0.0000 лв.

Пасивен оптичен нод SC/APC, female RF, XC1201

Пасивен оптичен нод SC/APC, female RF, XC1201

Пасивен оптичен приемник SC/APCТехническа информация..

12.6000 лв. Без данък: 10.5000 лв.

Пасивен оптичен нод SC/APC, Filter 1550nm, female RF, XC1201F

Пасивен оптичен нод SC/APC, Filter 1550nm, female RF, XC1201F

Пасивен оптичен приемник SC/APC с филтър на 1550nmТехническа информация..

13.4400 лв. Без данък: 11.2000 лв.

Сплайсер AI-8

Сплайсер AI-8

Сплайсер AI-8 ..

3,120.0000 лв. Без данък: 2,600.0000 лв.

BNC конектор за навиване RG59/RG6

BNC конектор за навиване RG59/RG6

Висококачествен конектор за навиване за RG59 и RG6**Възможността за използване с RG6 варира спрямо х..

0.7350 лв. Без данък: 0.6125 лв.

Показани 1 от 13 | 13 (1 Страници)